Як правильно чистити унітаз: інструкція.

Театр починається, як відомо, з вішалки, а чистота в будинку - зі блискучого унітазу. Унітазом ми змушені користуватися всі і регулярно, і неприємні враження від бруду під його обідком можуть значно зіпсувати враження про санвузлі або навіть всій квартирі. Пропонуємо вам 9 корисних порад з чищення унітазу.
Інструкція
1
Оберіть засіб для чищення унітазу. Одним з найбільш ефективних засобів для чищення (за відгуками домогосподарок) є Доместос. Але й інші засоби непогано справляються з мікробами, так що можете вибрати той засіб, яким ви звикли пользоваться.Также в якості засобу для чищення можна використовувати звичайну соду або білизну. Останню можна залити з окропом (приблизно 1 чайник) в унітаз і дати постояти до ранку. Результат буде чудовий. Тільки не забудьте закрити кришку, інакше доведеться довго вивітрювати неприємний запах білизни.
2
Обов'язково запасіться гумовими рукавичками. Вони повинні бути довгими і міцними, щоб виключити можливість випадкового дотику ваших рук з поверхнею, що очищується. Також не забудьте придбати і губку, бажано з абразивною поверхнею з однією з сторін.
3
Забезпечте доступ повітря і найкраще провітрювання санвузли, оскільки пари, що виділяються миючими засобами, досить шкідливі для організму і мають вельми неприємні запахи.
4
При бажанні провести генеральне чищення краще попередньо зняти і почистити окремо сидіння і кришку. У більшості унітазів кришка знімається після відкручування двох кріпильних гвинтів.
5
Під час чищення залийте миючим засобом всю внутрішню поверхню унітазу, спочатку під обідком і потім рівномірно вниз. Не забудьте залити засіб і в зливний отвір. А якщо основна проблема ховається саме в ньому, то краще спочатку максимально видалити з нього воду. Зробити це можна за допомогою якої-небудь невеликої ємності, залишки води зібрати ганчіркою. Залишаємо унітаз в спокої хвилин на 15, самі йдемо дихати свіжим повітрям.
6
Через 15 хвилин починаємо очищення внутрішніх стінок за допомогою губки (надівши перед цим рукавички). Зверніть увагу на важкодоступні місця під обідком унітазу і в зливному отворі. Як правило, основні забруднення і мікроби ховаються саме там. Тому потріть ці місця губкою особливо ретельно.
7
Злийте воду з бачка унітазу. Під час зливу продовжуйте терти губкою оброблену поверхню, щоб видалити залишки миючого засобу.
8
Очистіть сидіння і кришку унітазу. Тут використовувати чистячі засоби необов'язково. І не забудьте навести блиск і на бачку і зовнішніх стінках унітазу.
9
Для збереження чистоти та свіжості скористайтеся спеціальними освежающими стікерами або таблетками. Проводьте чистку регулярно і ваш унітаз завжди буде виглядати як новий!