Уроки ремонту: Яке покриття використовувати на підлогу у ванній кімнаті.

Немає нічого гіршого, ніж слизький і холодну підлогу у ванній кімнаті. Тому важливо вибрати правильне покриття, щоб забезпечити собі затишок для ніг, коли ви виходите з ванної або душу.
Інструкція
1
Найпопулярніший підлоговий матеріал для ванних кімнат - керамічна плитка. Якщо ви вирішили саме їй засіяна поверхню вашого статі, вибирайте шорстку кераміку. На гладкій керамічній плитці легко посковзнутися і отримати травму.
2
Деякі господарі воліють ламінат в якості підлогового покриття. Він більш міцний і стійкий до фізичного впливу. Звичайно, він не дає такий простір для фантазії, як кераміка, але прослужить довше. Головне - вчасно протирати воду з його поверхні, інакше потрапила під дощечки вода справить неприємні ефекти.
3
Оптимальний варіант, щоб забезпечити собі і теплий, і влагоустойчивий підлога - використовувати герметизовані пробкові панелі або інші водостійкі килимові матеріали. Вони не тільки приємні на дотик, але і зовсім не слизькі. До того ж вони не вбирають і не пропускають вологу.
4
Будь підлога у ванній можна обладнати підігрівом. Зазвичай для цього під покриттям підлоги виводять трубу гарячого водопостачання. У такому випадку в якості підлоги можна використовувати будь-який матеріал. Головне, щоб була можливість його розбирати, щоб відстежувати стан труби.