Як заблокувати номер безкоштовно.

Іноді виникають ситуації, коли на телефон постійно надходять дзвінки від когось, з ким абсолютно немає бажання спілкуватися. В таких випадках можна поставити заборону на виклики від абонента, проте зазвичай дана послуга є платною. При цьому існують безкоштовні способи того, як заблокувати номер.
Інструкція
1
Вивчіть технічні можливості вашого мобільного телефону. Деякі моделі мають спеціальні функції, за допомогою яких ви зможете заблокувати номер безкоштовно. Зазвичай вони є в настройках адресної книги.
2
Скористайтеся спеціальним трюком, який можна задіяти практично на всіх сучасних пристроях. Спочатку переконайтеся, що на вашій сім-карті відключена послуга голосової пошти. Потім перейдіть в меню контактів і виберіть той з них, який необхідно блокувати. В налаштуваннях контакту поставте галочку напроти пункту «Направляти всі виклики в голосову пошту». Абонент зможе дзвонити на ваш номер, але, враховуючи, що дана послуга у вас відключена, він буде постійно чути тільки короткі гудки, немов, лінія зайнята. Ви ж в свою чергу не будете піддаватися неспокою з боку небажаного співрозмовника. Це один з найпростіших способів заблокувати номер безкоштовно.
3
Встановіть на ваш пристрій одне із спеціальних додатків, створених спеціально для тонких налаштувань вхідних викликів. Дані програми зазвичай доступні для установки на смартфони під управлінням Google Android, iOS, Windows Mobile та інших мобільних платформ. Найбільш ефективними з них, що дозволяють заблокувати номер безкоштовно, є «Блокування дзвінків», «Ultimate Blacklist», «Root Call Blocker» та деяких інших. Ви зможете завантажити їх на сайті з медіа-контентом для вашої мобільної платформи.
4
Переглядайте періодично сайт вашого мобільного оператора. Час від часу на ньому може з'являтися інформація про нові тарифи, які передбачають можливість безкоштовно заблокувати небажані номера або ж підключити дану можливість за порівняно невелику суму. Також зворотній зв'язок з оператором допоможе вам розблокувати номер, якщо ви випадково закрили абоненту доступ до дзвінків на ваш телефон.