Макіяж очей без помилок.

Очі -це найважливіший елемент на нашому обличчі. В першу чергу люди при розмові звертають увагу на очі, тому навчитися робити макіяж очей без помилок - це святий обов'язок кожної дівчини.
Вам знадобиться
  • - консилер
  • - пудра
  • - тіні
  • - олівець
  • - туш
Інструкція
1
Прибираємо синці під очима. Замаскувати природні синці під очима можна спеціальним коректором або консилером. Колір консілера буває різний, вибирайте під тон своєї шкіри. Потім можна припудрити нижні і верхнє веко.Тогда тіні на очі будуть лягати рівно і добре триматися. Якщо ви не замаскували синці під очима, тоді можете особливо не старатися над макіяжем очей, ефект буде вже зовсім не той.
2
Наносимо тіні. Як правило, дівчата вибирають тіні під колір очей, а це не верно.Тені не повинні збігатися з кольором очей на 100% .Тені повинні виділяти яскравість ваших очей, а не зливатися з ними. Чи не підбирайте тіні з великими блискітками, вони виглядають вульгарно на очах, якщо звичайно це не новорічний макіяж.Іспользуйте два відтінки тіней (світлі і темні) для виділення очі. Якщо ви наносите тільки темну тінь навколо ока, тоді буде ефект темних плям. Якщо хочете використовувати один відтінок тіней на весь очей, нехай це буде нейтральний відтінок.
3
Наносимо олівець. Підводка очі чорним олівцем навколо ока виглядає негарно, ніколи так не робіть! Підводите тонку стрілочку на верхньому столітті близько до війкового краю, і обов'язково її закріплюйте темними тенямі.Тогда зрівняється нерівність стрілки і триматися стрілочка буде весь день. Нижні повіку підводити краще не Чорний, а сірим, або темно синім олівцем. Підводите зовсім тоненьку лінію на нижньому столітті і закріплюєте тенямі.Стрелку верхню і нижню краще не з'єднувати. Пускаючи очей буде виглядати більш відкритим.
4
Наносимо туш. Туш на очах не повинна висіти ялинковими іграшками. Туші має бути достатньо. Не треба перевантажувати очі тушшю. Подовжите війки і надайте трохи об'єму. Якщо туш наноситися грудочками, значить її пора змінити. Користуйтеся свіжої тушшю, вона додасть вашим віям легкість і довжину.
Відео по темі
 http://www..ru/kak-256522-malenkie-sekrety-yarkogo-vzglyada
Зверніть увагу
Щодня практикуючись в макіяжі очей, ви швидко зрозумієте всі тонкощі і навчитеся робити макіяж дивовижно.
Корисна порада
Головне правило при нанесенні тіней - це ретельна розтушовування кордонів, переходи повинні бути плавними і непомітними, тоді макіяж очей буде виглядати органічно.