Як збільшити швидкість модему. Як збільшувати швидкість відтворення.

ADSL-доступ дозволив отримати широкосмуговий доступ до інтернету мільйонам людей. ADSL-модем досить простий в налаштуванні і експлуатації, щоб з ним цілком міг справитися кожен, а не тільки професіонал у сфері інформаційних технологій та комп'ютерного обладнання.

Однак незважаючи на це помилки в підключенні модемів поширені повсюдно. Часто достатньо просто підключити модем правильно, і це дозволить різко збільшити швидкість ADSL модему, а точніше - швидкість і стійкість інтернет-з'єднання.

  1. Розгляньте задню панель модему. Там присутні дві «телефонні» розетки, помічені Line і Phone. В першу «входить» телефонна лінія, з другої «виходить» провід для підключення телефонного апарату. Вимкнений модем "прозорий", тобто підключений до нього телефон працює так, як ніби він включений в лінію безпосередньо. Якщо модем включений, то телефон відсікається від лінії і не заважає роботі електроніки швидкісного модему. При правильному підключенні після розетки Phone повинні бути підключені всі телефонні апарати. Як правило ж ця розетка або зовсім не використовується, або до неї підключений єдиний апарат, а решта при роботі модему залишаються на лінії, створюючи перешкоди і погіршуючи якість з'єднання. Причому це відбувається навіть тоді, коли розмов через ці апарати не ведеться.
  2. Сама по собі телефонна лінія, а точніше, провід типу «локшина», відрізняється жахливими характеристиками фазової стабільності і помехозащищенности. Замініть фрагмент від щитка до АДСЛ модема кручений парою, використавши одну з пар провідників. Довжина модемного проводу повинна бути якомога менше, і зрозуміло, він повинен бути цілісним, без з'єднань «скруткою». Іншу розводку по телефонних апаратів можна залишити колишньою, головне - підключити модем до якісної провіднику. Прокладка нового проводу потребують певних затрат часу і зусиль, але зате дасть можливість істотно збільшити швидкість модему. До того ж, якщо ви використовуєте стандартний кабель, використовуваний для побудови Ethernet-мереж, то його механічна міцність також буде набагато краще, ніж у телефонній «локшини». Такий кабель набагато складніше перебити, випадково поставивши на нього ніжку дивана або придавивши до стіни шафою, хоча, зрозуміло, подібні експерименти і йому не підуть на користь.