Уроки ремонту: клеїмо стельову плитку.

Стельова плитка вважається самим універсальним і демократичним матеріалом для покриття стелі. Плитки мають різну розфарбовування, малюнок, форму, що дозволить вибрати найоптимальнішу для дизайну вашої квартири.
Інструкція
1
Перш ніж йти в магазин за вибором відповідної плитки, виміряйте площу і периметр вашої кімнати. Стандартний план БТІ тут не підійде, краще самостійно облазити все верху і накреслити на папері власний. Позначте місце кріплення люстри, точно заміряйте кути (у градусах), особливо, якщо ваша кімната нестандартної форми.
2
Прикиньте, якої форми і розміру вам знадобиться плитка. У цьому вам допоможе інтернет або каталоги відповідних магазинів. Прикинувши, скільки вам знадобиться плиток, можна йти за покупками. При виборі кількості плиток візьміть про запас 2-3 плитки, якщо щось зіпсуєте або зламаєте.
3
Є багато варіантів розташування плиток на стелі. Найпоширеніший - рахувати від середини стелі. Перший ряд плиток в такому випадку накладається вздовж центральної осі, при цьому плитки біля стін повинні бути однакової ширини. Інший спосіб, який вважається більш вишуканим - клеїти плитки від люстри. Є і ще один варіант, трохи більш складний у реалізації - класти плитку по діагоналі.
4
Випаровування вологи з пінополістиролу призводить до того, що плитки зменшуються в розмірах на 0,5-1 мм. Щоб усадки не відбувалося, перед поклейка плит рекомендується потримати їх пару діб в сухому і теплому місці.