Як відсвяткувати Хелловін вдома.

Настав час святкування Хеллоуїна. Влаштуйте будинку свято жаху і страху. Така незвичайна вечірка принесе багато задоволення вам і вашим друзям.
Вам знадобиться
  • - карнавальні костюми;
  • - незвичайні частування;
  • - гарбуз;
  • - свічки;
  • - повітряні кулі;
  • - гумові рукавички;
  • - червоний і чорний маркер;
  • - лист А4.
Інструкція
1
Запрошення. Роздайте своїм гостя запрошення на домашній Хеллоуїн. Візьміть чорний картон. Придумайте цікавий текст на запрошеннях, приклейте для прикраси гарбуз (можна роздрукувати з інтернету) і поставте підпис, наприклад, "граф Дракула" або "відьма Анастасія".
2
Прикрашаємо будинок. Надійти білі щільні кулі. Маркером намалюйте страшні мордочки, можете червоним маркером додати криваві цівки з куточків рота, і прикріпіть їх в куточках квартири. Роздрукуйте з інтернету неприємних персонажів, чорних кішок і розвісьте за допомогою шпильок на фіранках. Звичайно, не забудьте про гарбузі. Можете купити вже готові декоративні гарбузики. А можете зробити цей атрибут свята самі: витягнути з гарбуза середину, вирізати мордочку і вставити всередину свічку. Свічки можна розставити скрізь, а світло вимкнути. Хай залишиться тільки мерехтіння свічок. Можна купити в магазині штучну павутину і повісити її в куточках квартири. Не забудьте про музику. Вона повинна бути заворожуючою і насторожує.
3
Карнавальні костюми. Хазяїн домашнього Хеллоуїна повинен виглядати бездоганно. Ретельно продумайте свій образ. Зробіть відповідний макіяж, зачіску. Костюм можете виготовити самостійно або купити в спеціалізованому магазині. Запасіться декількома масками, раптом хтось із гостей виявиться непідготовленим.
4
Частування і розваги. Не обов'язково накривати стіл у звичному варіанті. Досить зробити фуршет. Налийте в глечики червоне вино, томатний сік. Прикріпіть написи - кров молодого ягняти або щось на зразок того. Купіть в магазині желатинових черв'ячків, павучків і розкладіть на столі. Надійти білі гумові рукавички, налийте в них воду і заморозьте в морозилці. Вітайте такою рукою гостей на вході. Приготуйте т нормальні закуски, щоб ваші гості від страху не впали в голодний обморок.
5
Розваги. Купіть в магазині маленькі гарбузики. Запропонуйте гостям конкурс, хто красивіше розчленує гарбуз для прикраси кімнати. Виберіть кращий костюм. Можна пограти, хто більше вип'є крові, мається на увазі томатний сік. Або провести конкурс на кращий містичний танець. Веселіться від душі!
Зверніть увагу
Хеллоуїн - незвичайне свято. Не робіть його занадто похмурим. Станьте ненадовго дітьми і отримаєте максимальне задоволення від цього свята.
Корисна порада
Продумайте все дрібниці. Перегляньте в інтернет- магазинах асортимент для прикраси вашого будинку. Вони грають ключову роль в такій вечірці.