Ідеальні вилиці.

Правильно виділені вилиці надають особі особливу красу, тому ні в якому разі ваші вилиці не повинні залишитися без вніманія.Помніте правило, що перед виділенням скул треба обов'язково зробити хороший тон особи. Коли шкіра готова, можна приступати до нанесення рум'ян.
Вам знадобиться
  • - тональний крем;
  • - пудра;
  • - рум'яна;
  • - пензлик.
Інструкція
1
Тон особи. Для ідеальних скул вирівнюємо шкіру за допомогою спеціальної основи. Потім наносимо тональний крем, що підходить за кольором вашій шкірі. Для кращого нанесення використовуємо спонжики, тоді тональна основа розподіляється більш рівно і без розлучень. Розсипчаста пудра додасть бархатистість і матовість шкірі.
2
Озброївшись спеціальним пензликом для рум'ян, починаємо наше творіння. Спочатку треба визначити, куди наносити рум'яна. Для цього треба встати і посміхнутися перед дзеркалом. Таким чином ви побачите ваші вилиці. Під вилицю (западину) наносимо пудру на один-два тони темніше або рум'яна бежевого відтінку. Наносимо пензликом і растушевиваем, щоб це не виглядало полосочками під вилицями. Повинен вийти ледве помітний перехід від відтінку тону до відтінку рум'ян.
3
На яблучка (щоки) наносимо акцентні рум'яна, вони покликані освіжити обличчя, тому ідеально підійдуть відтінки натурально рожевого або персікового.Тщательно растушуйте перехід від щік під вилицю, повинна вийти кома.
Зверніть увагу
Якщо хочете надати щоках обсягу, використовуйте мерехтливі рум'яна. Якщо ні - матові.
Корисна порада
Бажано мати рум'яна двох відтінків: ніжно-рожеві, персикові і відтінок більш темного кольору, або можна застосувати більш темну пудру.