Як заморозити опеньки. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Ви принесли додому з лісу чудову здобич - цілий купу опеньків. Їх можна маринувати, смажити і тушкувати з картоплею. Але, як будь-які пластинчасті гриби, вони не дуже придатні до сушіння. Тому для тривалого зберігання існує відмінний спосіб - заморожування.
Вам знадобиться
    • Свіжі опеньки;
    • морозильна камера глибокої заморозки (-18 ° C);
    • контейнери або поліетиленові пакети для зберігання продуктів.
Інструкція
1
Коли ви збираєте гриби в лісі, не поспішайте зрізати їх якомога швидше. Опеньки, як правило, ростуть цілими сімейками на замшілих місцях біля пнів (звідси і їх назва), часто бувають присипані листям. Першим ділом приберіть листя з грибів і акуратно гострим ножиком подрежьте ніжки у грибів на такій відстані, щоб не було контакту з землею і ніжки були чистими. Огляньте кожну шляпку на предмет сміття і приберіть його. Гриби складайте в корзинку акуратно, пластинками вниз. Це вам допоможе заощадити час і сили при заморожуванні опеньків.
2
Будинки викладіть акуратно опеньки на чисту кухонну серветку і розсортуйте за розміром. Знову перевірте гриби на наявність сміття. Для заморозки підійдуть повністю очищені, сухі опеньки. Тому не рекомендується їх мити перед заморожуванням.
3
Чисті, сухі розсортовані опеньки розкладіть по пластиковими контейнерами або поліетиленовим пакетам і покладіть в морозильну камеру глибокої заморозки, рівномірно розподіляючи їх по ній і не накладаючи шарами. Так гриби швидко заморозяться і не деформуються. Після того, як опеньки остаточно заморозяться, пакети або контейнери можна скласти компактно друг на друга.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gyqN6hX-YXs
Зверніть увагу
Не зберігайте заморожені опеньки в морозильнику більше 6 місяців. Використовуйте їх в їжу до закінчення цього срока.Для приготування заморожених грибів без попереднього бланшування потрібна обов'язкова теплова обробка (варіння, тушкування, смаження).
Корисна порада
Багато грибники бланшують опеньки перед їх заморожуванням. Цей метод теж прийнятний, але у бланшованих грибів завжди буде деформований вигляд і заморожені вони будуть в "водній шубі», т.к. будуть сповнені вологи. Такий спосіб підходить, якщо ви будете використовувати опеньки для приготування грибного супу або грибної ікри.