10 кращих настільних ігор для компанії.

Настільні ігри для компанії повинні бути прості, цікаві і, найголовніше, веселі. У такі ігри грають, як правило, під час різних свят: днів народжень, ювілеїв, новорічних канікул, під час «корпоративів» і т.д. А якщо ви зібралися компанією спеціально для того, щоб пограти в настільні ігри, можна взяти щось складніше залежно від рівня підготовки гравців.
Інструкція
1
Найпопулярніша карточно-салонна гра - це, звичайно, «Мафія». Суть її в наступному. Гравцям роздаються картки, на яких написані їхні ролі. Хтось є мирним жителем, хтось - мафією, хтось - доктором, хтось - комісаром і т.д. Щоночі «мафія» вбиває одного мирного жителя. А мирні днем намагаються вирахувати, хто мафіозі, і вбивають підозрюваного. Мета мирних - вижити, мета мафії - вбити всіх мирних. А ще в грі може з'явитися маніяк, який усуває одного жителя щоночі і робить кожну партію абсолютно непередбачуваною ... Модифікацій правил цієї захоплюючої салонної настільної гри безліч, вона підійде навіть тим компаніям, в яких наявні затяті противники «класичних» настільних ігор.
2
«Уно». Назва цієї гри походить від латинської назви цифри «один». «Уно» трохи походить на карткову гру «Триста». Мета гри - позбутися всіх карт, викладаючи на стіл карти однакового кольору або гідності. Інтриги додадуть такі карти, як «пропуск ходу суперником», «взяття 2 або 4 карт суперником», «зміна кольору», «обмін колодами» або навіть «зворотний напрямок ходу». А ще коли гравець виявляється в кроці від перемоги, тобто коли у нього на руках залишається 1 карта, він повинен крикнути «уно». Якщо забуде - бере дві штрафні карти. Гра відмінно підходить для будь-якої компанії, чим більше гравців, тим цікавіше. Та й правила можна модифікувати.
3
«Дабл» - ще одна гра на реакцію і кмітливість. Ведучий роздає гравцям по одній картки, потім починає скидати в центр столу картки з основної колоди. На кожній картці намальовано по 8 зображень, причому деякі з них збігаються. Мета гравців - знайти на своїй картці і скидається однакові зображення. У цю захоплюючу, динамічну і просту гру з задоволенням грають навіть діти. Головне - не пом'яти картки в пориві азарту!
4
«Хамелеон» трохи схожий на «Дабл». Але картки зовсім інші. На кожній картці присутні чотири елементи. Мета гравців - зібрати «копію» своєї картки, знаходячи в скидаються аналогічні елементи. Чим більше наборів збере гравець, тим більше його шанси на перемогу.
5
«Сет» не така весела і безбашенная гра, як попередні. Тут потрібно небагато напружити мізки. Гравцям потрібно зібрати певні послідовності з викладених на ігрове поле карток. У послідовності, як випливає з назви, має бути 3 картки. Ця гра розвиває математичне мислення і підійде для інтелектуальної компанії.
6
«Ерудит», він же «Словодел», він же «Скреббл» (варіант: «Скраббл»), навпаки, дуже філологічна гра. Вона стала популярною після однієї з серій мультсеріалу «Смішарики». Гравці намагаються викласти на дошці слова з наявних у них букв і отримати за них якомога більше очок. Гра істотно розширює словниковий запас і дозволяє весело і з користю провести час.
7
«Манчкин» - одна з найбільш знаменитих «класичних» настільних карткових ігор в жанрі рольової гри. Мабуть, це найпростіша, весела і захоплююча з ряду подібних ігор. Вона легка в освоєнні, і в неї можуть пограти навіть ті, хто раніше ніколи не грає в «настолки». Ваша мета - створити самого «крутого» і прокачати персонажа, здатного пройти будь підземеллі, заполонений самими моторошними монстрами. Зазвичай «Манчкин» більше подобається хлопчакам, а й серед дівчат є чимало прекрасних войовниць.
8
«Еволюція» - гра, придумана російським ученим-зоологом. Вона моделює процес еволюції тваринного світу. Гравцям належить виростити саме пристосоване до життя істота - тут і кліматичні зміни, і хижаки, і катастрофи типу пожежі і повені ... Гравці за визначенням б'ються один з одним, але можна створювати і мирні «екосистеми», в яких різні істоти живуть в гармонії , а гравці підтримують один одного. Втім, ніхто не заважає виростити мегасвірепого хижака і зжерти цих жадібних травоїдних! Все як у реальному еволюції ... Звичайно, ця гра призначена вже для досвідчених гравців, які освоїли якісь карткові ігри.
9
«Зілляваріння» - ще одна гра на кооперацію і теж російського виробництва. Тепер гравці можуть відчути себе справжніми алхіміками. З «шафи елементів» вони беруть елементи і утворюють з них різні зілля, талісмани і навіть міфічних звірів, а також, звичайно, прагнуть отримати філософський камінь. За кожну дію гравцеві нараховуються очки. У фіналі виграє той, хто набере найбільше очок. Гра вимагає певного зосередження, але вона полюбилася багатьом мільйонам гравців за свою неординарність і логіку.
10
«Гра престолів» - гра, зроблена за знаменитої книжкової та телевізійної сазі, існує у двох варіантах: стратегічної та у вигляді колекційної карткової гри (ККІ). ККИ увібрала в себе кращі риси Magic: The Gatherin »,« Берсерк »та ряду аналогічних ігор, при цьому ввела оригінальну механіку, засновану на зборі очок. Сподобається не тільки завзятим фанатам серії, а й усім любителям ККИ.