Як вибрати кваліфікованого електрика.

Заміна електропроводки в квартирі вимагає професійних знань і навичок. Неправильний і неякісний монтаж електропроводки може бути причиною виходу з ладу побутової техніки, загоряння електропроводки і ураження людини електричним струмом. Таку роботу краще довірити фахівцям. Поставтеся до вибору електрика серйозно, від цього залежить електро- та пожежобезпечність.
Інструкція
1
Найважливіше в роботі електрика - це якість. Оцінити рівень професіоналізму електрика можна, побачивши його роботу своїми очима. Опитаєте своїх знайомих, можливо, хтось вже користувався послугами електрика і можуть порадити справжнього майстра. Існує думка, що якість залежить від ціни. Але слідувати цьому правилу не завжди вірно. Одну і ту ж роботу, електрики виконують за різну вартість. Кожен хоче заробити, а виконати роботу якісно можуть не всі. Знайти електрика за рекомендаціями найправильніший вибір.
2
Знайти електрика можна через оголошення в засобах масової інформації та по оголошеннях, розклеєних на вулиці. Вибираючи електрика, поцікавтеся його кваліфікацією, стажем роботи, освітою, терміном гарантії та рівнем допуску з електробезпеки. Якщо електрика в першу чергу цікавлять гроші, а не обсяг і характер роботи, з ним краще не домовлятися.
3
Якщо при виборі орієнтуватися на ціну, то найвищі розцінки у фірм. З фірмою буде укладений договір, дадуть гарантію на виконану роботу. Якість може бути на високому рівні, а може і на низькому. Найчастіше, робота ведеться з залученням третіх осіб, дешевих електриків низької кваліфікації. Фірма заробляє, а якість страждає.
4
Середні і високі розцінки можуть бути у ремонтних бригад. У кожній бригаді є електрик. Але зазвичай роботу з електропроводкою виконують самі обробники. Відсутність глибоких знань в електриці впливає на якість роботи. Подумайте кілька разів, перш ніж скористаєтеся їх послугами.
5
Електрики будівельники виконують роботу швидко і не дорого. При виконанні великого обсягу робіт на будівництвах якість не головне. Важливіше здати об'єкт вчасно.
6
Можна викликати електрика через ЖЕУ. У кожному будинку є телефон вашої керуючої компанії. Але довіряти роботу людям за низьку заробітну плату не варто. Вони не зацікавлені в роботі, проблеми зі спиртним, велика текучка кадрів. Виправляти недоліки виконаної роботи прийде інший електрик. Ціни не високі.
7
Майстер на всі руки може виконати роботу за доступною ціною. Вміти все по не многу і бути при цьому професіоналом неможливо. Раджу не економити на шкоду якості.
8
Високі і середні розцінки в електрика-підприємця. Працює у зручний для вас час, демонструє високу якість та оперативність. Раджу зупинити свій вибір в цій категорії. Але остерігайтеся електриків-шахраїв, гроші для них важливіше. Виконавши роботу якісно, можуть зажадати оплату в подвійному розмірі.
9
Кваліфікований електрик знає, як виконати одну і ту ж роботу різними способами. Знає як заощадити на матеріалах. Працює професійним інструментом. Виконає роботу, що б було краще клієнту, а не швидше і зручніше для себе. Думка задоволених клієнтів краще будь-якої реклами.