Як самостійно організувати шоу-програму на корпоратив.

Якщо вам довірили підготовку корпоративного заходу, можна організувати цікаву програму і без агентства свят. Це допоможе заощадити бюджет і дозволить провести корпоратив так, як ви хочете.
Інструкція
1
Складіть загальне уявлення про те, якою має бути програма і визначитеся з концепцією заходу. Наприклад, чи хочете ви його зробити в стилі венеціанського карнавалу, гавайської вечірки або Чикаго 30-х років. Візьміть до уваги вік співробітників вашої компанії і готовність їх одягатися в гавайські сорочки і шорти взимку.
2
Тематику можна пов'язати з діяльністю вашої компанії, наприклад, для туристичної компанії зробити вечірку під назвою «Навколо світу». Якщо співробітники готові взяти участь в поданні, можна їх задіяти, наприклад, провести конкурс краси з голосуванням за найкрасивішу співробітницю.
3
Якщо стилізована вечірка не підходить, складіть «звичайну» програму: п'ять-шість виступів артистів, в перервах - конкурси від ведучого, слово керівництву, нагородження співробітників компанії (можна гумористичні).
4
Спочатку краще вибрати ведучого, а тільки потім запрошувати артистів. Хоча провідні зазвичай не люблять приймати участь у написанні сценарію, але кілька хороших ідей і порад напевно дадуть.
5
Коли є ведучий і приблизний сценарний план, можна вибирати артистів. У всіх артистів, що працюють на корпоративах, є групи в соціальних мережах, там їх шукати найпростіше, до того ж, одразу можна подивитися відео.
6
Яких артистів запрошувати? Випишіть спочатку всі можливі жанри, а потім вибирайте, що для вас підходить. Це можуть бути співаки, музиканти (саксофоніст, скрипаль), музичні групи, танці різних напрямків, бармен-шоу, фокусник, шоу з тваринами, шоу мильних бульбашок, черлідінг, «шоу силачів», аніматори. Додатково можна замовити феєрверк, гармату з конфетті, паперове шоу.
7
Дізнайтеся в ресторані, який ви вибрали для заходу, чи буде там прикраса залу. Якщо програма вимагає додаткового прикраси, то включити його в список витрат.
8
Тепер можна складати сценарій, прописавши в ньому точний час виходу кожного з артистів, затвердити його з ведучим і складати фінансову кошторис. Не забудьте з кожним артистом укласти договір і внести передоплату.
9
Напередодні заходу краще ще раз продзвонити всіх виступаючих і підтвердити час виступу. Потрібно бути готовим до непередбачених обставин і запізнень, так що, можливо, вам доведеться по ходу вечора трохи змінити сценарій. Ну і тепер залишається приєднатися до свята і приймати подяки від колег.
Зверніть увагу
Якщо це новорічний корпоратив, не забудьте про Діда Мороза. Його можна запросити окремо або попросити ведучого переодягнутися. Майте на увазі, що далеко не всі провідні погоджуються переодягатися в Діда Мороза, а хтось робить це за додаткову плату. Так що краще уточнити цей момент до внесення передоплати.
Корисна порада
Якщо бюджет дозволяє вам запросить зірку естради, робіть це в спеціалізованих компаніях, а не в звичайних агентствах свят, в цьому випадку «накрутка» буде набагато менше.