Забарвлення брів і вій в домашніх умовах.

Яскраві брови і вії надають особі особливу красу. Але природа не завжди щедра на барви. Щодня підфарбовувати брови і вії набридає, та й взагалі, хочеться встати з ранку, подивитися в дзеркало і побачити себе з виразними рисами. Ви можете легко виділити вії та брови за допомогою фарби для брів і вій. Ви можете періодично відвідувати майстра в перукарні, а можете навчитися цьому самі.
Вам знадобиться
  • - професійна фарба для брів і вій
  • - скляна баночка
  • - спеціальна пензлик
  • - вата
  • - засіб для зняття надлишків
  • - проявляюча емульсія
Інструкція
1
Готуємо фарбу. Все необхідне для фарбування зараз продається в багатьох магазинах. Перш ніж приступити до фарбування вій і брів треба приготувати фарбу, видавлюємо 1-2 мл фарби в скляну баночку і капаємо п'ять крапель додається емульсії (вона продається з фарбою). Ретельно перемішуємо. Повинна вийти консистенція середньої густини. Довго стояти готової масі не даємо, відразу наносимо.
2
Забарвлення вій. Наносимо жирний крем на нижні повіки, накладаємо тонкі змочені ватні диски під очі. Навколо брів наносимо жирний крем. Цей захист вашої ніжної шкіри очей від фарби. Потім пензликом наносимо товстий шар фарби на вії, спочатку на одне око. Тримаємо хвилин сім і змиваємо. Змиваємо ватною паличкою, спочатку сухий, потім змоченою у воді. Інший очей офарблюємо аналогічно. Намагаємося, щоб фарба не попадала на повіки і в око, вже дуже чутлива шкіра на очах.
3
Забарвлення брів. Наносимо пензликом фарбу на волоски брів, намагаємося не виходити за їх область, інакше шкіра навколо дуже швидко забарвиться. Тримаємо 5-7 хвилин і змиваємо тампоном, змоченим теплою водою. Не лякайтеся, якщо у вас вийдуть дуже яскраві брови. На наступний день все заспокоїться і буде виглядати цілком природно. Ідеально скористатися засобом для зняття надлишків фарби. Наносите засіб на тампон і ретельно замилюєте в брови. Надлишки фарби підуть.
Зверніть увагу
Якщо фарба потрапила в око, промийте холодною водою.
Корисна порада
Підберіть фарбу за кольором. Якщо ви блондинка, не варто використовувати чорну фарбу для фарбування. Скористайтеся коричневою.