Фарбуємо ПВХ-вікно.

Фарбування пластикових вікон на адресу замовника - складний і трудомісткий процес, який краще всього довірити професіоналам.
Вам знадобиться
  • 1. Двох-компонентна поліуретанова фарба для пвх.
  • 2. Компресор.
  • 3. Краскопульт.
  • 4. Маскувальна поліетиленова плівка.
  • 5. Маскувальна малярська стрічка.
  • 6. Изолента.
  • 7. Розчинник 646.
Інструкція
1
Перед початком робіт знімаємо захисну плівку з профілю ПВХ на вікні. Протираємо вікно очищувачем, призначеним для знежирення поверхні пластика - це перша груба очистка. При його відсутності можна використовувати склад "Космофен" .Уплотнітельние гумки штапика і рам зі стулками заклеюємо ізолентою. Склопакет заклеюємо маскувальною малярською стрічкою по контуру, а всередині приклеюємо плівку поліетиленову. Все неокрашіваемие частині профілю вікна також заклеюємо маскувальною малярської лентой.После закриваємо всі стіни, стеля, підлога та меблі маскувальною плівкою, щоб не забруднити їх.
2
Підключаємо компресор до електрики, заливаємо в краскопульт фарбу через тонкий фільтр-сіточку 180 мкм, встановлюємо на манометрі компресора тиск 2,5 атмосфери.Перед забарвленням ще раз протираємо профіль вікна очищувачем, даємо йому підсохнути протягом 7 хвилин і починаємо фарбувати. Шар фарби необхідно нанести товщиною 80 мкм. Якщо шар буде товщі, то фарба буде сохнути більше 10 хвилин, і пил з повітря встигне осісти на поверхню, що фарбується. Якщо шар буде набагато тонше, фарба не буде триматися на вікні. При товщині шару 80 мкм фарба висохне за 5 хвилин, але вікно ще не можна буде закривати. Доведеться дочекатися, поки з фарби випарується весь розчинник, приблизно дві години, і тільки після цього можна буде закрити вікно. Але відразу після фарбування необхідно вимити краскопульт, інакше потім його буде дуже важко відмити.
3
Після закінчення робіт, через дві години, необхідно видалити весь маскувальний матеріал. Найголовніше в цій роботі - це засоби захисту. Розчинник має дуже різкий запах, тому необхідно працювати в хімічному респіраторі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hmDuS814p4Y
Зверніть увагу
Необхідно звернути увагу на якісну очистку вікна перед фарбуванням.
Корисна порада
Краскопульт повинен бути з діаметром сопла 1,4-1,5 мм. Компресор потрібно вибирати з такою продуктивністю, щоб він забезпечував повітрям споживання фарбопульта.