Як завантажити музику в телефон. Як скинути з компа на телефон через шнур.

Залежно від можливостей вашого мобільного телефону ви можете завантажити на нього музику з комп'ютера одним з трьох способів, кожен з яких має свої особливості.
Вам знадобиться
  • Мобільний телефон, ПК, USB-шнур, кард-рідер, пристрій Bluetooth
Інструкція
1
Завантаження музики на телефон через USB-шнур.Для того, щоб подібним чином передати на свій стільниковий телефон музику, вам потрібно встановити на ПК відповідне програмне забезпечення. Зазвичай потрібне для цього ПЗ поставляється в комплекті зі стільниковим телефоном, також як і USB-шнур. Встановіть програму на ПК з наданого диска, після чого підключіть до комп'ютера телефон за допомогою USB-шнура. У діалоговому вікні виберіть меню «Музика» і перетягніть в дану папку потрібні вам музичні композиції.
2
Завантаження музики на телефон за допомогою Bluetooth-адаптера.Еслі ваш телефон підтримує передачу даних за допомогою технології Bluetooth, вам потрібно виконати наступні дії. Через USB-порт підключіть до ПК передавач Bluetooth, після чого встановіть ПЗ, яке має поставлятися в комплекті з пристроєм. За допомогою встановленої програми визначте свій телефон і синхронізуйте з'єднання з ним. Щоб передати музику на телефон, виділіть потрібні вам композиції і, клікнувши правою кнопкою мишки на них, виберіть пункт «Передача через Bluetooth». Не забувайте підтверджувати на телефоні прийом кожної одержуваної композиції.
3
Завантаження музики на телефон за допомогою кард-рідера.Еслі ваш телефон передбачає роботу з флеш-картами, для передачі музики подібним чином вам знадобиться кард-рідер (пристрій для роботи з флеш-картами на ПК). Підключіть кард-рідер до комп'ютера і вставте в нього флеш-карту. Пристрій визначиться як знімний диск. Знайдіть в папці флеш-карти папку під назвою «Music». Після того, як ви відкриєте її, вам залишається лише скопіювати музику в дану папку. Цей спосіб є найбільш швидким з усіх існуючих.
Зверніть увагу
На сайті "FreeTone" можна прослухати безкоштовно скачати найпопулярніші рінгтони на мобільний телефон (музику на дзвінок, рєалтони, нарізки mp3). Скачати рінгтони може будь-який відвідувач, в будь-якій кількості, безкоштовно і без реєстрації на сайті. Для прослуховування і скачування рингтонів бажано наявність останньої версії модуля Adobe Flash Player у Вашому браузері.