Як поставити мелодію на будильник. змінити музику для будильника iphone.

Установка вподобаної мелодії на будильник стільникового телефону не відніме у людини багато часу, всі дії займуть не більше п'яти хвилин.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон
  • - ПК
  • - доступ в інтернет
  • - синхронізація мобільного телефону з ПК
Інструкція
1
Скачування мелодії на комп'ютер. Щоб скачати вподобану вам мелодію на свій комп'ютер, вам достатньо ввести в поле пошукової системи відповідний запит. Скориставшись послугами одного з представлених сайтів, збережіть мелодію на свій комп'ютер. Після того, як мелодія виявиться на вашому ПК, вам потрібно передати її на стільниковий телефон.
2
Передача мелодії на мобільний телефон. Для цього вам необхідно з'єднати свій телефон з інтерфейсом комп'ютера. Встановіть додається до пристрою програмне забезпечення на ПК, після чого підключіть до комп'ютера мобільний телефон за допомогою USB-шнура, який також поставляється в комплекті з пристроєм. В запустив програму виберіть розділ «Музика» і скопіюйте в нього завантажену мелодію. Тепер ви можете встановити її в якості сигналу будильник а.
3
Установка мелодії на будильник . Щоб встановити мелодію в якості сигналу будильник а, ви можете скористатися наступними способами. Спосіб перший. В налаштуваннях будильник а як сигнал визначте передану на телефон мелодію і збережіть зміни. Спосіб другий. В розділі «Музика» наведіть навігацію на потрібну мелодію і відкрийте її опції. В опціях задайте для мелодії параметри «Встановити на будильник " і збережіть налаштування.