Яка користь від кредитної картки.

Кредитна карта - це суперсучасне засіб оплати товарів і послуг. Проте до цих пір багато підозріло ставляться до цього кредитного продукту. Великі відсотки, комісії та додаткові платежі за випуск і річне обслуговування карти лякає потенційних клієнтів. Але є і позитивні сторони, які роблять кредитну карту цінним фінансовим інструментом.
Інструкція
1
Власник кредитної картки може завжди легко і швидко отримати готівку. Скористатися кредитною карткою можна в будь-якій точці земної кулі. Кредитка - це запас грошей, який допомагає уникнути касового розриву в сімейному бюджеті.
2
Один раз оформивши кредитну карту, відпадає необхідність повторно відвідувати банк для переоформлення кредиту. Користуватися карткою можна без обмежень на протязі всього періоду дії картки.
3
Основне призначення кредитної картки - це безготівкова оплата товарів і послуг. Робити покупки за допомогою кредитки можна не тільки в магазинах, але і в інтернеті, а так же оплачувати комунальні послуги. Користуватися карткою зручніше, ніж готівкою, вона займає мало місця і не потрібно брати з собою гаманець з грошима.
4
Головним достоїнством кредитної картки є пільговий період. У перебігу пільгового періоду банк не стягує відсотки за виданий кредит. У перебігу 50-60 днів, залежить від банку в якому отримана карта, можна користуватися грошима без відсотків.
5
За допомогою інтернет-банку можна самим стежити за всіма операціями по карті, дотримуватися графіка оплати і вибирати розмір платежу по кредиту. Послуга мобільний банк дозволяє контролювати залишок на вашому рахунку.
6
З кредитною карткою можна не тільки витратити гроші, а й заробити. Наявність Cash back на кредитці дозволяє отримувати винагороду, у вигляді бонусів, милею і грошей. Оплачуючи покупки та послуги, частина витрачених коштів повертається назад на особистий рахунок власника карти.