Як приготувати помадку. Як зробити помадку в домашніх умовах.

Цукрова помадка широко застосовується в оздобленні кондитерських виробів і має безліч варіантів виконання. Використовуючи основний рецепт, ви можете, додаючи деякі інгредієнти, змінювати смак і колір помадки. Основне гідність її полягає в більшій пластичності, на відміну від глазурі, внаслідок повільного затвердіння. Ви можете приготувати помадку вдома не гірше, ніж професійні кондитери, якщо будете строго слідувати рекомендаціям.
Вам знадобиться
    • Цукор 200 гр
    • Вода 100 мл
    • Лимонна кислота на кінчику ножа (приблизно 1/10 ч.л)
Інструкція
1
Засипте цукор в невелику каструлю і залийте його гарячою водой.Сваріте цукровий сироп на невеликому вогні при помірному кипінні.
2
У готовий сироп додайте кристалики лимонної кислоти і перемішайте до повного растворенія.Охладіте сироп, постійно помішуючи, опустивши каструлю в ємність з холодною водою, до температури тіла.
3
Збивайте охолоджений сироп до утворення однорідної білої масси.Когда маса почне міняти структуру на пухку взбивание прекратіте.Готовую цукрову помадку використовуйте для прикраси кондитерських виробів, злегка підігрів, для рівномірного нанесення.
Зверніть увагу
Необхідно правильно зварити сироп, приділіть цьому особливу увагу, оскільки від цього безпосередньо залежить результат. Щоб отримати потрібну готовність візьміть трохи сиропу на ложці і опустіть в ємність з холодною водой.Попробуйте пом'яти затверділий сироп. Він готовий, якщо не прилипає до рук і дозволяє скачати м'який кульку.
Корисна порада
Готову помадку можна зберігати в холодильнику, обернувши харчовою плівкою, щоб уникнути подсиханія.Перед використанням її потрібно буде підігріти до температури 40-50 градусів при постійному помішуванні.