5 способів заспокоїти дитину.

Бувають моменти, коли дитина починає жахливо істерити, і нічого не може його зупинити. Ніякі вмовляння і заборони не допомагають безнадійному батьку. Можливо, ви використовуєте не ті способи?
Інструкція
1
Наберіть дитині теплу ванну. Коли світ дитини обрушується, мало що може його заспокоїти. Дайте дитині трохи посидіти у ванні і пограти. Так він зможе швидше заспокоїтися і повністю забути про подію. Головне, не нагадуйте йому про його невдачі.
2
Погодуйте дитини. Як не дивно, але малюки не завжди точно знають, коли вони голодні. Можливо, варто дати пару солодощів або накласти тарілку смачного пюре.
3
Ведіть себе нерозумно. Коли ви відчуваєте себе пригніченим у такій ситуації, просто посміхніться. Співайте пісню, Щекотов свою дитину, корчите йому різні пики. Як тільки дитина почне сміятися, його і ваш настрій підніметься.
4
Ігноруйте дитини. Робіть вигляд, що вам все одно. Як тільки дитина навчиться орієнтуватися в цьому світі, він почне маніпулювати вами. Іноді істерика - це спроба змусити вас зробити щось вигідне для нього. Дайте вашому малюкові повністю виплакатися. Іноді відразу ж після цього дитина поводиться спокійно і вкрай тихо.
5
Прогуляйтеся. Відволічіть дитини від тієї обстановки, в якій він почав плакати. Нехай він погуляє, пограє на дитячому майданчику, поговорить з дітьми у дворі.