Як прошити модем. Як просто перепрошити модем.

Кожен великий оператор мобільного зв'язку пропонує своїм абонентам можливість придбати USB-модем для забезпечення доступу в інтернет з ноутбука або стаціонарного комп'ютера. Таке рішення хоча і має ряд недоліків, проте набуло широкого поширення, адже в ряді випадків альтернативи йому просто не існує.

Одним з великих переваг модемів, придбаних у операторів стільникового зв'язку, є їх вже готова настройка на роботу з даними оператором, що помітно спрощує необхідні від користувача дії. Однак ця перевага перетворюється в недолік, якщо якість зв'язку, що надається даним оператором в потрібних вам точках, вас не влаштувало. Відомо, що зона покриття різних операторів не збігається, і біля улюбленого затишного крісла модем одного оператора може працювати відмінно, в той час як інший діє з перебоями, а то і взагалі не може з'єднатися. Однак для переходу в мережу іншого оператора знадобиться придбати ще один модем, налаштований на роботу в його мережі. Зрозуміло, користувачеві така ситуація може здатися дещо нераціональної, адже обидва модему можуть бути технічно ідентичні і вироблені на одному і тому ж заводі по одній і тій же технологіі.К щастя, є й інший вихід, крім покупки нового модему. Можна прошити модем, відновивши його заводську прошивку, нейтральну по відношенню до будь-якого оператору мобільного связі.Чтоби прошити модем, необхідно:

  1. Знайти і завантажити архів з прошивкою.
  2. Вийняти з модему сім-карту. Після підключення модему до комп'ютера станеться запит установки драйверів. Слід натиснути «Скасування».
  3. Запустити програму установки прошивки, на всі питання відповісти «Ок», дочекатися завершення процесу (до 10 хвилин).
  4. Замість програми установки з'єднання, наданої оператором стільникового зв'язку, також можна встановити нейтральне програмне забезпечення, здатне зв'язуватися з інтернетом через будь-якого оператора. Як правило, дистрибутив можна завантажити там же, де і прошивку модема.
  5. В програмі вказати настройки доступу до інтернету відповідного оператора. Для МТС це точка доступу internet.mts.ru, ім'я та пароль mts, для Білайн - точка доступу internet.beeline.ru, ім'я та пароль beeline.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4wf-lCdSsMw