Як ставити цілі правильно.

"Мріяти не шкідливо", - свідчить фраза, яка звучить в більшості випадків як відмова. Я ж пропоную вам прийняти цю фразу за нову парадигму свого життя. А для того щоб мріяти було не тільки не шкідливо, але ще й корисно, ми з вами навчимося перетворювати ваші мрії в цілі!
Вам знадобиться
  • Все, що вам може знадобитися, у вас є: ця стаття і ви самі.
Інструкція
1
Отже, чим же мрія відрізняється від мети? Насамперед конкретністю. Мета - це цілком ясно представляється об'єкт. Мета має всі якості реального об'єкта у вашій свідомості: смак, колір, розмір, кількість і т.д. Мрія ж - абстрактність, думки про яку викликають емоції, але ви все ще не до кінця розумієте, про що ж ви мечтаете.І це перший ваш крок: конкретизуйте свою мрію. Не знаючи місця призначення, дуже важко рухатися вперед.
2
Після того як ви зрозуміли, в чому саме полягає ваша мрія, залишилося зробити всього один крок для того, що б вона стала целью.Как я вже казав, мета має якості матеріального об'єкта. І тут найкращі помічники - папір та ручка. Мрія, записана на папері в конкретній формулюванні - вже ціль! Запишіть свою мрію на папір - це ваш наступний шаг.Обязательно прочитайте розділ "Корисні поради", де я позначив основні принципи цього кроку.
3
А тепер найголовніше: починаємо шлях до досягнення своєї "вже" целі.Несомненно, цей крок - найважчий. Але ми значно полегшили собі завдання за рахунок перших двох кроків. Повірте - більшість людей йдуть по життю абсолютно не усвідомлено, а тому, у вас тепер є серйозне преімущество.Главное правило цього кроку - рухатися від малого до більшого, і ніколи не здаватися. Не потрібно відразу підкорювати вершини. Пам'ятайте: що б піднятися по сходах, достатньо бачити лише наступну сходинку. Не обов'язково бачити всі сходи цілком.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, якщо у вас щось вийшло з першого разу - це удача. Шлях до справжнього, щирого успіху завжди лежить через невдачі. А тому ніколи і ні за що не здавайтеся!
Корисна порада
Як і обіцяв, тут я покажу вам, якими основними принципами потрібно керуватися при позначенні своєї мети на бумаге.- Позитивне формулювання. Не вживайте частку "не", наша свідомість її НЕ воспрінімает.- Вимірність мети. Мета повинна в чомусь вимірюватися, що б можна було зрозуміти: досягнута вона, або ж немає.- Досяжність. Напевно одне з найголовніших якостей. Не варто ставити перед собою недосяжні цілі, це може привести до падіння самооценкі.- Значимість. Мета повинна бути значимою для вас самих. Тільки так ви отримаєте задоволення від її достіженія.- Час. Завжди встановлюйте терміни! Інакше ви будете приречені годувати себе сніданками кожен день, так ніколи і не зробивши перший крок на шляху до свого счастью.- Ставте максимальні цілі. Тут дуже важливо узгодити з пунктом "досяжність". Знайти, як говоритися золоту середину.