Штори кольору венге в інтер'єрі.

Кольором венге називають кілька насичених темних відтінків, від коричневого до фіолетового, але особливо поширеним вважається кавовий. Необхідно грамотно підбирати відтінок штор, щоб він гармонійно поєднувався з шпалерами та меблями. Ці кольори надають будь-якому інтер'єру спокій і стриманість, витримані в них штори найкраще підходять для віталень і спалень.
Навіть самому простому інтер'єру штори кольору венге здатні додати вишуканості і благородства, однак вони можуть здатися надто суворими. Цю проблему легко вирішити, якщо додати до обстановки кілька яскравих елементів декору, наприклад різноколірні подушки, покривала, картини, дизайнерські настільні лампи, килими у вигляді шкур тварин та багато іншого.
Надати« родзинку »такій кімнаті можна також за допомогою додаткового підсвічування штор. Незвичайне освітлення розбавить строгу атмосферу і створить в приміщенні додатковий затишок.
Для того щоб дизайн квартири був гармонійним, відтінок штор бажано підбирати під колір меблів або інших тканих елементів оздоблення. Вважається хорошим тоном, якщо малюнок і колір віконної драпірування збігається з скатертиною, покривалом і диванними подушками. Тільки не переборщіть, двох-трьох підходящих речей буде цілком достаточно.Не бійтеся експериментувати і підбирати різні варіанти оформлення, тоді ваша квартира буде виглядати як на фото з каталогу.

Шоколадний відтінок кольору венге

Штори з такого матеріалу будуть доречні як для класичного інтер'єру, так і для сучасного стилю. Однак пам'ятайте, що настільки темний колір обов'язково потрібно доповнити світлої обробкою стін і підлоги, щоб вікно виділялося на тлі решти простору. Найкраще підійдуть пастельні, бежеві та молочні тони, можна також зупинитися на світло-рожевому або фісташковому оттенках.Мебель краще придбати під колір штор і додати кілька оригінальних яскравих деталей. Така обстановка буде сприяти відпочинку і релаксації, тому буде особливо доречна для спальні.

Кавовий відтінок кольору венге

Коричневий відтінок збагачує інтер'єр, надає йому тепла і умиротворення. Цей колір зазвичай асоціюється зі стабільністю і стриманістю, тому доречний в спокійному класичному інтер'єрі.
Кавового тони штори здатні додати приміщенню зібраності і серйозності, тому їх часто використовують для робочих кабінетів і домашніх бібліотек.

Фіолетовий відтінок кольору венге

Темно-фіолетові штори важливо правильно підібрати, щоб дизайн не виглядав надто похмурим. Але якщо вам це вдалося, то цей колір додасть приміщенню свіжості, вдихне в нього нове життя, буде виглядати одночасно свіжо і дуже стильно. Фіолетовий відтінок може цілком підійти до яскравого інтер'єру, особливо добре він поєднується з жовтим, салатовим і блакитним кольором. Але й стримані світлі тони будуть виглядати доречно: підійде кремовий, білий, бежевий, а також колір шампанського. Таке поєднання буде виглядати легко і повітряно.