Як вибрати хороший обігрівач для дачі.

Влітку дача радує серце міського жителя свіжістю, зеленню і красою. Взимку ж навіть сама добротна дачні споруда потребує додаткового опаленні. Вечір при свічках перед каміном в приміщенні, де сиро і холодно, радості не приносить.

На що звертати увагу при виборі хорошого обігрівача для дачі

Існує маса можливостей додаткового опалення приміщень, але однозначно сказати, який обігрівач краще, буде неправильно. Підбір обігрівача потрібно почати з визначення площі для обігріву та інтенсивності (частоти) використання ТЕПЛОПРИБОР. Одна справа, коли потрібно підвищити температуру в спальні, а зовсім інша - розігріти весь будинок.
Якщо ви хочете комфорту і затишку на дачі, не купуйте обігрівальний прилад на око, ретельно розрахуйте оптимальну потужність обігрівача.
Як правило, дача не опалюється або має тільки камін, так що при покупці обігрівача варто враховувати всю площу дачі. За умови стандартної висоти від підлоги до стелі в 2,5 метра на кожні 25 м3 заміського приміщення потрібно близько 1 кВт потужності обогревателя.Определів потужність, можна вибирати модель обігрівача для дачі.

Різновиди обігрівачів для дачі

Газовий обігрівач є найбільш ефективним побутовим приладом. Він може швидко обігріти велике приміщення при мінімальній витраті коштів, адже працює на недорогому порівняно з іншими ресурсами газі. Інфрачервоний обігрівач також досить економічний. Він нагріває повітря в приміщенні, який в свою чергу передає тепло оточуючим предметів. Такий обігрівач хороший для нагрівання окремих ділянок приміщення, оптимальний для дуже холодних місць, має простий монтаж і легко кріпиться на стіні або стійці в потрібному місці.
В ідеалі потрібно мати обігрівач всього будинку, який за деякий час зробить температуру дачі прийнятною для відпочинку, і інфрачервоний обігрівач, швидко створює комфортні умови до моменту повного нагріву будинку.
Масляний обігрівач - довговічний, економічний, простий в експлуатації. Відмінно підходить для обігріву невеликих кімнат без сквозняков.Кераміческій обігрівач - економічний і безпечний при використанні навіть в дерев'яних будинках. Зараз цей вид обігрівальних приладів досить популярний, оскільки вони компактні, швидко і рівномірно нагрівають повітря, мають доступну цену.Карбоновий обігрівач на сьогоднішній день найпоширеніший прилад для обігріву приміщень. При всіх своїх перевагах, а саме: низькою ціною, доступності, економічності і безпеки, прилад славиться ще й гарним дизайном. Це диво техніки впишеться в будь-який інтер'єр і навіть додасть йому особливу вишуканість. Який саме з обігрівачів варто купити - питання індивідуального вибору з урахуванням усіх параметрів дачного житла.