Оздоблення фасадів будинків: оригінальні ідеї.

Після того як будівництво будинку завершено, можна приступати до оформлення його фасаду. Вибір способу обробки та матеріалів дуже важливий, від цього залежить не тільки зовнішній вигляд будівлі, але також його вогнестійкість, тепло- і звукоізоляція і багато іншого.
Завдяки сучасним технологіям можна вибрати найрізноманітніші способи обробки, кожен з яких по-своєму оригінальний і привабливий.
Вибирайте тільки якісні матеріали.
Якщо йдеться про приватний будинок, в якому родина живе цілий рік, то перед фасадною обробкою в будівлі бажано зробити додаткове утеплення, а саму обробку вибрати термоізоляційну.

Оздоблення фасаду штукатуркою

Цей спосіб користується великою популярністю. Така обробка має порівняно невисоку вартість, а виглядає дуже стильно. Крім того, завдяки різноманітності її видів можна створити на поверхні будинку найоригінальніші візерунки і фактури. Штукатурка може бути цементно-піщана, силіконова, акрилова та декоративна. Декоративна штукатурка відрізняється від звичайної тим, що створює імітацію дорожчий за ціною обробки. Цей ефект досягається за рахунок додавання в неї різних матеріалів, наприклад кварцового піску, кам'яної крихти, різних пігментів і багато чого другого.Акріловая штукатурка створюється з додаванням в неї акрилових фарб, завдяки чому можна фарбувати фасад в різні кольори і навіть наносити багатошарові малюнки.

Кам'яна оздоблення

Камінь дуже міцний, обробка з нього служить десятиліттями і не втрачає своєї привабливості. Використовують для робіт як натуральний, так і штучний камінь. Штучного каменю побоюватися не варто, сучасні матеріали не поступаються натуральним за якістю, а в ціні і асортименті мають явну перевагу.
При покупці обов'язково поцікавтеся у продавця термо стійкістю пропонованого матеріалу, так як саме температурні коливання є найчастішою причиною руйнування кам'яної обробки.
Облицювання цеглою теж вважається одним з видів обробки каменем і має досить широке поширення.

Оздоблення фасаду сайдингом

Це вельми поширений, причому оригінальний спосіб оформлення . З сайдингом легко працювати, він досить міцний і прекрасно приховує всі недоліки поверхонь будівлі. Зустрічається вініловий сайдинг, цокольний, а також дерев'яний і металліческій.Цокольний сайдинг, як і вініловий, робиться з пластика, але перший товщі, міцніше і має більш тривалий термін експлуатації. Що стосується зовнішнього вигляду, то це найчастіше імітація натуральних матеріалів, таких як цегла або камінь. Вініловий сайдинг має найрізноманітніші кольори і фактури, виглядає досить оригінально, а якщо відбулося невелике ушкодження, то можна легко замінити одну або декілька панелей.Металліческій сайдинг найбільш простий і дешевий, їм, як правило, обробляють тільки приватні господарські споруди або промислові підприємства.