Дізнайся більше про м'якої черепиці.

М'яка черепиця - це різновид покрівельного покриття, що стала дуже популярною останнім часом. Недорогий, зручний в роботі матеріал задовольняє найсуворішим вимогам та будівельним нормам.

Які переваги м'якої черепиці

Навіть найкрасивіший, просторий і затишний будинок чи порадує своїх мешканців, якщо в ньому буде протікати дах. Або, якщо вона непромокальністю, але сильно гуркоче під ударами крапель дощу (це властиво, наприклад, покрівлі з оцинкованого заліза). Тому питання надійності і експлуатаційним характеристикам даху треба приділити особливу увагу. М'яка черепиця зручна в роботі, довговічна, її можна легко і швидко монтувати. Вона герметична, має високу стійкість до впливу опадів і великих перепадів температур, добре поглинає сторонні шуми, завдяки своїй багатошаровій фактурі. М'яка черепиця прослужить багато десятків років, не втрачаючи своїх корисних властивостей.
Крім того, м'яка черепиця легка, тому її можна кріпити до крокв без їх попереднього зміцнення (тобто заощадити і час, і кошти).
Цьому типу покрівельного покриття можна додати практично будь-який колір і форму - прямокутну, трикутну, овальну, у вигляді бджолиних сот, лускату і т.д. М'яка черепиця придатна для покриття даху будь-якого типу споруди: від невеликої затишної альтанки в саду, до розкішного багатоповерхового особняка.
Крім того, м'яка черепиця недорога, а це дуже важливо, особливо для клієнтів, обмежених в засобах. За відносно невеликі гроші вони можуть придбати по-справжньому надійний, високоякісний матеріал.
Будь-яка м'яка черепиця містить гнучку основу - матеріал , просочений бітумної сумішшю. Це може бути склотканина або органічна целюлоза. Така основа служить сполучною ланкою між двома шарами бітуму, що містять різноманітні хімічні добавки - стабілізатори і пластифікатори, завдяки яким м'яка черепиця набуває пластичність, міцність і стійкість до атмосферних впливів.

Продукцію якого виробника слід вибрати?

В світі існує безліч виробників м'якої черепиці. Заслужено високою репутацією користується продукція таких компаній, як Руфлекс (Ruflex), Пікіпойка і Керабит (Pikipoika, Kerabit) з Фінляндії, ІКО (IKO) з Канади, Ондулін (Onduline) з Франції, Тегола (Tegola) з Італії і ряду інших марок. З російських виробників рекомендується розглянути продукцію компанії ТехноНІКОЛЬ, випускаючої м'яку покрівлю в Росії, Україні та Прибалтиці, а також компаній Люберит (Московська область), Шинглас (Рязань), УралКровля (Єкатеринбург). Перш ніж купувати м'яку черепицю, почитайте відгуки про компанії.