Кутовий унітаз: в чому його переваги.

Чималою популярністю в даний час користуються кутові унітази. І це не дивно, адже моделі цього класифікаційного ряду мають безліч незаперечних переваг, серед яких настільки важлива сьогодні економія простору.

Компактність - основна перевага кутового унітазу

Кутовий унітаз економить простір санвузла, але досягається це не через те, що цей сантехнічний прилад менше звичайного. Насправді розміри чаш абсолютно однакові. Весь секрет криється в змивному бачку, що має трикутну форму. Завдяки такій конструкції цей сантехнічний прилад встановлюється в кут, що дозволяє заощадити корисну площу і раціонально використовувати простір, що звільнився. У більшості випадків кутові унітази встановлюють у ванних кімнатах або санвузлах з обмеженою площею. Хоча такі сантехнічні пристосування чудово виглядають і в просторих приміщеннях: вони допомагають зробити інтер'єр цілісним і завершеним. У просторих ванних кімнатах зазвичай поряд з кутовим унітазом встановлюють ще й іншу кутову меблі (наприклад, раковини, душові кабіни і т.д.). Завдяки заповненню кутів приміщення візуально здається круглим або овальним, а ця форма набагато приємніше людському оку, ніж прямі кути і лінії. Таким чином, кутова меблі, в тому числі і унітази, привносить в облаштування будинку додатковий затишок.
При покупці кутового унітазу рекомендується звернути увагу на те, з якого боку слід виконувати підводку води.

Різноманітність в дизайні і конструкційні особливості - значні переваги кутового унітазу

Цей різновид сантехніки не тільки допомагає раціонально використовувати площу у ванній кімнаті, але може стати «родзинкою» інтер'єру. Завдяки різноманітності форм та інсталяцій, а також широкій колірній гамі кутові унітази ідеально гармонують з будь-яким дизайном санвузла. В даний час сантехнічний ринок пропонує прямокутні, овальні, опуклі і навіть круглі унітази.
Виготовлятися кутові унітази можуть з чавуну, пластику, скла, кераміки і навіть золота.
Крім того, кутові унітази можуть відрізнятися між собою за способом установки: вони бувають підвісними і підлоговими. Також деякі моделі встановлюються впритул до стінки (вони ідеальні для невеликих санвузлів), монтаж же інших виконується на деякій відстані від кута (такі унітази чудово вписуються в інтер'єр просторої ванної кімнати). Відрізняються між собою кутові унітази і за системою зливу води. Деякі сантехнічні прилади оснащені подвійною системою зливу (на бачку розташоване дві кнопки): якщо натиснути на ліву, в унітаз зіллється майже 4 л води, якщо праву - в 2 рази більше. Наявність такої системи зливу дозволяє домогтися приголомшливих результатів: економиться понад 50% води. Хоча є кутові унітази і з одинарною системою сліва.Стоімость цього сантехнічного обладнання практично така ж, як і класичних аналогів. Хороший унітаз, обладнаний подвійною системою зливу, оснащений особливим механізмом, який запобігає удар кришки про чашу, і іншими нюансами, не може коштувати занадто дешево, адже якість і зручність варті того.