Як розпізнавати текст сканера. Як сканувати текст.

В житті користувача персонального комп'ютера приходить такий час, коли він знайомиться з таким додатковим пристроєм, як сканер або копір. Йому доводиться для особистих цілей виконувати копіювання або сканування будь-яких зображень або текстів . Фотографії потім коригуються, а тексти розпізнаються. Іноді відбувається так, що надрукований вами документ містить кілька помилок. Але, як на зло, оригіналу цього документа не виявляється на вашому комп'ютері. У цьому вам допоможе сканер і відповідна програма.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення ABBYY Fine Reader.
Інструкція
1
За допомогою цієї програми можна робити все, що завгодно з відсканованим документом або зображенням. Але програма вимагає активації на сайті розробника, що зажадає від вас оплати грошових коштів за роботу програми. Після установки і активації програми, в головному вікні необхідно натиснути на кнопку Scan & Read.
2
У вікні вам запропонують вибрати джерело вашого документа, вкажіть пункт "Зі сканера" - натисніть кнопку "Далі".
3
Сканування виконується в 2 кроки: - попередній перегляд - натисніть відповідну кнопку і виставте необхідні настройки кольору, якщо це знадобиться; - сканування - ця процедура проходить набагато повільніше, ніж попередній перегляд.
4
Після цього приступите до наступного кроку - розпізнаванню тексту. У новому вікні, необхідно вказати на якій мові ваш документ був надрукований - натисніть кнопку «Далі». Розпочнеться розпізнавання тексту.
5
Після закінчення цієї процедури зверніть увагу на якість розпізнавання. Ті елементи розпізнаного документа, що виділені кольором, необхідно відредагувати. Це відбувається з причини низької якості друку документа. Після виправлення всіх помилок, скопіюйте текст в документ Word і збережіть.