Як бути підтягнутим.

Підтягнута фігура, безперечно, додає привабливості і притягує погляд протилежної статі. Домогтися цього нескладно - достатньо вести активний спосіб життя і правильно харчуватися. Тим більше що це можливо в будь-якому віці і при різного ступеня зайнятості.
Інструкція
1
Намагайтеся якомога більше часу проводити на свіжому повітрі: гуляйте, катайтеся на велосипеді або просто ходите в магазин пішки. Якщо немає на це часу, ставте хоча б машину якнайдалі від роботи або виходьте на пару зупинок раніше, щоб пройтися і подихати свіжим повітрям. І не звертайте уваги на примхи погоди - це просто відмовка.
2
Займіться будь-яким спортом, який принесе вам задоволення. Тоді вам не потрібно буде постійно змушувати себе йти на тренування. Прислухайтеся до своїх відчуттів. Якщо вам завжди подобалося плавати, тоді відвідуйте басейн. Якщо ви любите грати, ходите в секцію волейболу, баскетболу або грайте у футбол з друзями. А можна навіть займатися яким-небудь видом бойових мистецтв. Нехай спорт стане вашою віддушиною, а не каторгою.
3
Відмовтеся від надмірного вживання спиртних напоїв, а ще краще - не пийте їх взагалі. Закуски, прикладені до алкоголю, сприяють появі зайвих кілограмів, а самі спиртні напої погіршують стан організму, що з роками неодмінно відбивається на зовнішності.
4
Пийте якомога більше простої води і трав'яного чаю. Ці напої допомагають очистити організм від токсинів і шлаків, налагодити травлення і злегка притупляють почуття голоду, завдяки чому ви станете є трохи менше.
5
Відмовтеся від шкідливої для нашого організму їжі: фастфуда, копчених, жирних і смажених страв, синтетичних солодощів, різних соусів і солодких газованих напоїв. Всі вони забруднюють організм канцерогенами, барвниками та іншими шкідливими речовинами, порушують травлення, розвивають проблеми зі здоров'ям і сприяють виникненню підшкірного жиру. Їжте більше запечених або приготованих на пару морепродуктів, а також свіжих фруктів і овочів.
6
Дотримуйтеся режиму. Намагайтеся лягати спати до півночі, щоб без проблем вставати в 7 ранку. А також ніколи не відмовляйте собі у повноцінному сніданку, обіді і легкому вечері.
Колеса - найбільш важлива частина велосипеда. Щоб колеса стали хорошими, недостатньо отбалансировать їх при покупці. Підтягнувши спиці самостійно, ви зможете зрадити колесам надійність і продовжити термін їх служби.
Вам знадобиться
  • - верстат для балансування велосипедного колеса;
  • - ключ для спиць.
Інструкція
1
Перед тим, як почати натягувати спиці , загорніть все ніпелі на однакову глибину. При коротких спицях затягніть їх так, щоб було видно однакове число витків різьби. Якщо ж спиці довгі, то їх виходять кінці встановіть врівень зі шліцами ніпелів. Рівномірно звернув ніпелі, ви полегшите подальшу роботу по натягу спиць.
2
Почніть загортати ніпелі від вентильного отвору, виконуючи по одному обороту для кожного. Перевірте, чи залишилася в спицях слабина. Якщо це так, то зробіть ще по обороту для кожного ніпеля. Якщо після того, як буде провернути три чверті обода, ніпелі стане важко провертати, відверніть їх на один оборот. Потім вверніть кожен ніпель на половину обороту.
3
Встановіть колесо на верстат, подивіться, яка нерівність у обода більше. Залежно від цього потрібно провести правку. Якщо переважає горизонтальна нерівність, і частина обода змістилася вправо на чотири спиці , дві з яких йдуть до лівого фланця і дві - до правого, загорніть ліві ніпелі на одну чверть обороту. Праві ніпелі на чверть відпустіть, і ділянка обода буде зміщений вліво. При цьому натяг спиць залишиться незмінним, оскільки кількість і ступінь натягу ослаблених спиць рівні натягнутим.
4
Якщо для виправлення нерівності не дістає виконаних дій, знайдіть найгірше відхилення вліво і підтягніть його. Так, переходячи з однієї на іншу сторону, ви зможете зберегти попередньо заданий парасольку. Проте на даному етапі не намагайтеся виправити «вісімку» більш ніж на 0,3 см. Ви зможете зробити це при остаточній юстировке.
5
Для виправлення вертикальної нерівності визначте ділянку обода, який найбільш віддалений від втулки. Натягуючи спиці на цій ділянці, ви зможете наблизити до неї обід. Так ви підвищите жорсткість колеса. Відбалансують «еліпс» колеса аналогічно балансуванню «вісімки», як описано в попередньому кроці.
6
Підтягуйте спиці якомога сильніше, щоб не допустити їх ослаблення при навантаженні і додати міцність колесу. Якщо колесо вже стало круглим, а натяг спиць ви бачите недостатнім, однаково підтягніть всі ніпелі. Знову перевірте на концентричність колесо.
7
Проведіть усадку спиць. Для цього, взявши колесо обома руками, з силою натисніть на спиці там, де вони перетинаються. Повернувши колесо, стисніть наступні чотири спиці . Усаджуйте спиці по всьому колу. Характерні звуки будуть свідчити про усадки спиць. Колесо, яке після даної процедури вийде з ладу, знову подбаласіруйте його і зробіть усадку. Повторюйте ці кроки доти, поки не перестануть видаватися тріски і скрипи під час усадки спиць.