Кутова тумба під телевізор: вибираємо з урахуванням дизайну кімнати.

Телевізор давно перестав бути предметом розкоші, які займали в квартирі чи не центральне місце. Сучасна людина нерідко дивиться телепрограми, одночасно займаючись чим-небудь іншим. Привернути його увагу до екрану може тільки що-небудь дуже цікаве. А це означає, що телевізор, по-перше, не повинен заважати, а по-друге, екран має бути добре видно. Кутова тумбочка дозволить дотримати обидві умови.

Дотримуйтесь деякі правила

Тумба, будь вона звичайна або кутова, не повинна особливо виділятися серед інших предметів інтер'єру. У будь-якому випадку потрібно вибирати таку, що буде повністю відповідати стилю вашого житла. Крім того, вона не повинна відволікати увагу від екрану, адже в даному випадку головний предмет - все-таки телевізор, тумбочка - приємне і функціональне доповнення. Уважно розглянувши фото в каталогах, якими виробники меблів щедро забезпечують своїх потенційних клієнтів, ви можете переконатися, що спеціальна тумба дозволяє вирішити ще одну важливу задачу. До задньої стінки телевізора повітря буде надходити вільно, то є ризик, що ваша апаратура перегріється, практично дорівнює нулю.
Не варто ставити новий телевізор на перший-ліпший предмет. Це і незручно, і небезпечно. Краще все-таки купити або замовити спеціальні меблі для апаратури.

Які тумби бувають?

Сучасні дизайнери інтер'єрів дуже прихильно ставляться до кутовий меблів. Шафки, дивани, столики, розраховані на установку в кутку, дозволяють максимально ефективно використовувати простір навіть дуже маленького житла. Тумба під телевізор може бути з самих різних матеріалів. Це і різні породи дерева, і метал, і скло, і різні види пластику. Що ж вибрати? Якщо ваша кімната оформлена в класичному стилі, вибирайте дерев'яну тумбу з того ж дерева, що і все інше. При бажанні можна підібрати навіть кутову підставку з шафкою, у якого ручки виконані в тому ж стилі, що і у стінки або книжкової шафи. Якщо інтер'єр вашого приміщення витриманий в кілька футуристичному стилі, вам більше підійде металева тумба, а в дитячій ідеально виглядатиме кутова підставка з веселого кольорового пластику. Для дуже світлої кімнати з великою кількістю прозорих предметів ідеальним матеріалом стане скло. Цей матеріал тільки здається крихким. Меблі роблять із спеціальних видів скла, і по міцності воно не поступається іншим матеріалам.

Коліщатка або гвинти?

Кутова тумба дозволяє без особливих труднощів вирішити ще декілька завдань. По-перше, телевізор буде розташовуватися на оптимальній висоті. По-друге, тумбу можна рухати, при тому, що вона досить міцна і надійна. Крім того, на задній панелі зазвичай є отвори для проводів. При бажанні можна вибрати підставку під відеоапаратуру з відділеннями для плеєра і дисків. Якщо ви збираєтеся возити телевізор по всій квартирі, щоб під час приготування вечері встигнути додивитися серіал, ніщо не завадить купити тумбу з коліщатками.
Коліщатка у таких тумб забезпечені спеціальними фіксаторами, так що немає небезпеки, що при найменшому незручному русі підставка викотиться з кута.
Тому, кого турбує безпека техніки, може вибрати підставку, яка кріпиться до стіни або до підлоги.