Способи зробити мішок для сміття своїми руками.

Поліетиленові мішки для сміття можна купити не тільки в господарському магазині, але навіть у кіоску. У них є кілька недоліків. Для невеликої кількості сміття вони, звичайно, годяться. Але якщо ви затіяли ремонт або збираєтеся розібрати комору, потрібно що-небудь більш солідне. Вас виручать старі шпалери або великий шматок поліетиленової плівки.

Мішок зі старих шпалер

Зробити такий сміттєвий мішок можна хвилин за п'ять. Крім залишків шпалер, вам ще потрібні; - скотч; - ножиці; - лінійка або дерев'яна рейка. В даному випадку нічого виміряти з точністю до міліметра не потрібно. Відмотайте від рулону старих шпалер шматок завдовжки 1-1,5 м. Зігніть його по можливості рівно (найкраще по рейці), поєднавши кромки. Довгі сторони склейте скотчем або самим звичайним клеєм для паперу. Мішок готовий, і влізе в нього багато чого з того, що ви збираєтеся викинути.
Шпалери мають властивість скручуватися, тому перед тим, як склеїти, розкладіть ваш мішок на підлогу і притисніть кути чим-небудь важким.

Поліетиленовий мішок

Перед початком ремонту краще заздалегідь подумати про те, як ви будете прибирати сміття. Великі пакети з товстої плівки можна купити не завжди, але сама плівка продається у відділах товарів для садівників цілий рік. Краще, якщо вона буде подвійний - вам залишиться тільки склеїти низ мішка. Втім, і з одинарної плівки мішок робиться дуже швидко. Якщо у вас немає апарату для зварювання поліетилену, підійде паяльник або апарат для випалювання. Розкладіть плівку на підлогу або на великий стіл і розмітьте її. Чим менше на пакеті буде швів, тим краще, так що складіть матеріал удвічі. Подумайте, якого розміру мішок вам потрібен. Ширину намітьте на лінії згину, довжину - на кромці. Креслити по поліетилену найкраще кульковою ручкою. Викроїте мішок, сумістите всі зрізи, покладіть заготовку на непотрібну дошку і склейте шви паяльником, залишивши один отвір відкритим. До речі, зшивати мішок термоспособом зовсім не обов'язково, можна його і сострочіть на машинці, проклавши по швах складену вдвічі стрічку з щільної тканини.
Можна вчинити і навпаки, щоб згин проходив по одній з довгих сторін.

Багаторазовий мішок для сміття

Якщо вам набридли однакові чорні пакети, які треба викидати разом із сміттям, можете зробити багаторазовий мішок. Спеціально купувати тканину для нього зовсім не обов'язково. Підійдуть фрагменти старого болоньєвих плаща, наприклад, або каландрірованного капрону. Словом, потрібна тканина, яка не промокає і легко стирається. Викроїте з неї смугу розмірами приблизно 40х150 см. Деякі тканини краще кроїти паяльником або апаратом для випалювання, тоді вам не знадобиться обробляти шви. Складіть смужку навпіл виворітного стороною назовні. У вас вийде подвійний прямокутник розмірами 40х75 см. Обробіть верх, підігнувши тканину двічі на 0,5 см. Прострочіть і заутюжьте. З'єднайте бокові шви. Виверніть мішок. Щоб сміття не висипався, можна пришити до верхнього краю пару шматочків липучки.