Як змусити сина працювати. Як синові знайти роботу.

На жаль, не всі сини поспішають стати незалежними від власних батьків в матеріальному плані. Зустрічаються такі молоді люди, які не відразу усвідомлюють всієї важливості вміння самому заробляти на життя. Поговоріть з сином, проявіть свою мудрість і підштовхніть його до самостійності.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - газети з оголошеннями про вакансії;
  • - ручка або олівець;
  • - телефон.
Інструкція
1
Допоможіть своєму синові визначитися в професійному сенсі. Нехай робота стане для нього способом проявити себе, самореалізуватися і розвинути власні таланти. Якщо проблематично знайти посаду строго за фахом, отриманої вашим сином в результаті навчання в спеціальному або вищому закладі, можливо, є якась суміжна сфера, в якій його чекає успіх.
2
Поясніть своєму синові, що робота - це не тільки спосіб заробити гроші, а й можливість довести собі і оточуючим свої розум, кмітливість і заповзятливість. Якщо ваше чадо буде усвідомлювати, що робота допомагає розвиватися, а неробство - це шлях до деградації особистості, але почне шукати вакансії.
3
Привчайте сина до того, що гроші не є чимось самим собою зрозумілим. Чим раніше він дізнається ціну речам, тим більше буде усвідомлювати цінність праці. Нехай у вашого хлопця буде стимул: подайте йому парочку спокусливих ідей, куди він зможе витратити зароблені власною працею гроші. Орієнтуйтеся на інтереси сина, згадайте, про які покупках або подорожах він говорив.
4
Підштовхніть сина до самостійності. Якщо вашому чаду вже дуже багато років, але він зберіг інфантилізм і воліє жити за рахунок батьків, можливо, варто самим відкрити перед ним двері у доросле життя. Поки він відчуває матеріальну підтримку мами і тата, його спосіб життя не зміниться. Може бути, вашому синові потрібно почати жити окремо. Тоді, природно, він буде змушений сам себе забезпечувати і піде працювати. Перестаньте давати своєму синові гроші на кишенькові витрати, одяг та розваги.
5
Не потрібно дуже опікати свого сина. Можливо, ви просто розпестили його надмірною увагою і надлишкової турботою. Постарайтеся бути зі своїм дорослим чадом жорсткіше, станьте непохитним батьком, який не потерпить в будинку дорослого, здорового утриманця. Нехай ваш син усвідомлює всю відповідальність, яку він несе за своє життя і свої вчинки або, навпаки, бездіяльність.
6
Допоможіть синові знайти роботу. Можливо, у вас є друзі або знайомі, у яких є відповідна для нього вакансія. Складіть разом з сином резюме, перегляньте оголошення в газетах або на інтернет-сайтах, відберіть кілька вакансій і відправте сина на співбесіду.