Як змусити м'язи рости.

Накачування м'язів являє собою повільний і важкий процес. А після певного моменту запустити ріст м'язової маси взагалі стає проблематично, так як організм звикає до будь-яких навантажень. Щоб постійно вдосконалювати свою фігуру, потрібно вміти не тільки правильно тренуватися, а й відпочивати.
Інструкція
1
Постійно займайтеся спортом. Якщо ви хочете мати красиву мускулатуру, не можна гойдатися час від часу. У вас повинна бути певна, відповідна вам система тренувань і відпочинку, яку обов'язково потрібно дотримуватися. Тривалі перерви в заняттях спортом будуть відкидати вас до вихідної точки.
2
Підсилюйте навантаження. Це аж ніяк не означає, що потрібно кожен раз піднімати більш важку штангу або збільшувати кількість повторень - можливості організму небезмежні. Потрібно намагатися просто більше напружувати м'язи. А щоб цього домогтися, виконуйте звичні вправи дуже повільно.
3
Прислухайтеся до своїх відчуттів. Дуже важливо не перестаратися під час тренування, так як це загрожує серйозними розтягуваннями і навіть розривами м'язів. Тому займатися потрібно тільки до виникнення больових відчуттів, які сигналізують про те, що м'язам потрібен відпочинок.
4
Правильно відпочивайте. Відомі культуристи і тренери раджу відпочивати доти, поки біль у м'язах остаточно не пройде. Після цього потрібно почекати ще день-два і тільки потім знову тренуватися. Цей час необхідний м'язам, щоб повністю зарости і прийти в форму. Тоді ви зможете займатися спортом з новими силами, а ваші тренування будуть приносити набагато більше результату. Звідси висновок - щоб м'язова маса постійно росла, займатися потрібно інтенсивно, але нечасто.
5
Підтримуйте організм правильним харчуванням. Щоб м'язи росли, після тренування потрібно обов'язково їсти продукти, багаті протеїном: курячі грудки, молочні продукти, креветки, консервований тунець, червона риба і червоне м'ясо. Однак у звичайних продуктах протеїну все ж недостатньо для того, щоб змусити м'язи рости. Ось чому важливо пити протеїнові коктейлі, розводячи їх не в воді, а в молоці. Але захоплюватися ними не варто, так як організм потребує різноманітному харчуванні, інакше він почне давати збої. Також для м'язів важливо споживати вуглеводну їжу і корисні жири, наприклад, риб'ячий жир.