Як захистити шкіру від сонця.

Помірне вплив на шкіру сонячних променів необхідно для поліпшення обмінних процесів, вироблення організмом вітаміну D, насичення шкіри киснем і просто гарного настрою. Однак надмірне перебування на сонці може привести до негативних наслідків - від пігментації до серйозних опіків.
Вам знадобиться
  • - сонцезахисні засоби;
  • - косметика з фактором захисту;
  • - капелюх;
  • - одяг з натуральних матеріалів;
  • - зволожуючий крем.
Інструкція
1
Щоб захистити шкіру від сонця, намагайтеся влітку не виходити на вулицю без особливої необхідності з 12 до 15 годин, а при особливо спекотної погоди - з 11 до 17.00. В цей час сонце найбільш активно. І вже тим більше не варто засмагати в такий годинник, інакше ви ризикуєте отримати не тільки сильний опік, а й тепловий удар.
2
Обмежте час перебування на сонці у вітряну погоду. Через те, що вітер буде охолоджувати вашу шкіру, ви не помітите, як згорите. Також не варто перебувати під палючим сонцем з мокрою шкірою, так як крапельки води виступають в ролі лінз і посилюють вплив ультрафіолету. Вийшовши з моря - обов'язково витріть рушником.
3
Використовуйте хороші сонцезахисні засоби. Сьогодні в магазинах можна знайти різноманітну кількість лосьйонів, кремів і спреїв з різним фактором захисту від ультрафіолету (SPF). Виберіть той з них, який підходить вашому типу шкіри. Важливо також використовувати засіб, який захищає не тільки від UVB променів, що викликають опіки, але і від променів типу UVA, які проникають в глибокі шари шкіри, сприяють передчасному старінню і підвищують ризик розвитку раку шкіри.
4
Носіть капелюхи з широкими полями. Такий головний убір - ідеальний варіант в літній період, так як захищає від ультрафіолету не тільки обличчя, але і плечі. Благо, що сьогодні даний аксесуар знову в моді. Альтернативою капелюсі можуть стати кепки або панами.
5
Захищайте шкіру за допомогою одягу. У пустелі подорожні не випадково повністю одягнені і закутані в хустки - це захищає шкіру від яскравого сонця і запобігає організм від зневоднення. Ось чому жарким літом на вулицю краще надягати одяг з довгими рукавами з натуральних тканин - бавовни або льону. Це захистить ваші руки від негативного впливу ультрафіолету. Крім того, натуральний матеріал дозволяє шкірі «дихати», тому вам не буде жарко в таких речах.
6
Зволожуйте шкіру спеціальними засобами. Після тривалого перебування під сонцем обов'язково нанесіть на шкіру зволожуючий крем, який пом'якшить її і наситить вітамінами. Без такого догляду шкіра з часом може втратити пружність і стати сухою.
Корисна порада
Коли немає можливо нанести сонцезахисний крем на обличчя, використовуйте косметику з фактором захисту від ультрафіолету.