Таблетки для схуднення, або Чудес не буває.

В таблетках для схуднення немає ні краплі чарівництва. Вони або проносні, або сечогінні, або містять деякі психотропні компоненти, що блокують певні центри головного мозку, що відповідають за голод. Останні найбільш небезпечні, оскільки викликають звикання.

Сечогінні таблетки - швидкий ефект за рахунок втрати рідини

Секрет схуднення при вживанні таблеток, до складу яких входять сечогінні компоненти, дуже простий. З організму виходить рідина, яка накопичувалася в тканинах і м'язах. Цей процес легко може викликати атрофію, так як вода виводить і корисні речовини, що відповідають за правильне функціонування всього організму. В результаті вживання таких препаратів шкіра, нігті, волосся стане сухим і млявими. З'являться ранні зморшки, шкіра в проблемних зонах валиться. Вага зменшиться, але схудненням цей процес навряд чи можна назвати. Як тільки ви припиніть прийом сечогінних ліків, колишні кілограми повернуться. Просто рідина знову заповнить відведені для неї порожнечі, і всі муки стануть марні.
Якщо ви все-таки вирішили використовувати таблетки для схуднення, уважно прочитайте інструкцію. Особливо параграф «Побічні ефекти».

Засоби з проносним ефектом - худни і болів

Схуднути за допомогою проносних таблеток можна досить швидко. Вся їжа буде виводитися з організму до повного засвоєння. А це означає, що білки і вуглеводи будуть недоотримує, організм буде виробляти їх з власних жирових запасів. Але, крім білків і вуглеводів, разом з неперетравленої їжею покидають шлунок і цінні мінеральні речовини і вітаміни. Крім того, постійне примусове позбавлення від вмісту шлунка може призвести до гастриту, виразці і іншим проблемам з травленням. А ще прийом проносних препаратів обмежує свободу пересування. Бажання спорожнити кишечник може застати в дорозі, в магазині, на нараді. І часу, щоб добігти до туалету, буде дуже мало.

Психотропні препарати для схуднення - чудеса з наркотичним ефектом

Деякі препарати, що допомагають скинути вагу, містять психотропні речовини. Вони блокують певні відділи головного мозку, які відповідають за передачу сигналу про голод. Тобто організм повідомляє, що корисні мікроелементи, білки і вуглеводи для його продуктивного функціонування закінчилися, а мозок цей сигнал не сприймає. Почуття голоду не виникає взагалі. За допомогою таких препаратів можна скинути вагу. Але у них є маса побічних ефектів - підвищена збудливість, безсоння, розвиток манії переслідування, зміна свідомості і, звичайно ж, звикання. Без таблеток людина впадає в депресію, випадає з нормального спілкування. Це звикання те саме що алкоголізму або важкого психічного захворювання - анорексії.
При виборі дієти і способу схуднення порадьтеся з лікарем-дієтологом. При деяких хворобах є протипоказання до певних продуктів і обмеженню харчування.
Висновок напрошується сам собою. Щоб привести себе в форму, схуднути, і при цьому зберегти здоров'я, не потрібно використовувати БАДи і лікарські препарати. Регулярні тренування і правильне харчування допоможуть досягти бажаного нехай і не надто швидко, але зате без втрат для організму. Та й скинуті за допомогою грамотного схуднення кілограми за умови підтримання здорового способу життя навряд чи повернуться.