Правила вибору підвісного унітазу.

Хоча підвісні унітази з'явилися не так давно, вони зуміли завоювати сантехнічний ринок і полонити серця потенційних покупців. Але поряд з якісними сантехнічними пристроями продаються і недорогі низькоякісні вироби. Щоб не зазнати розчарування, потрібно знати, як правильно вибрати підвісний унітаз.

Матеріал підвісного унітазу - важливий критерій оцінки якості виробу

Сучасний сантехнічний ринок пропонує підвісні унітази, виготовлені з пластику, сталі, порцеляни, чавуну, фаянсу та інших матеріалів. Вважається, що найбільш надійною і довговічною є сантехніка з порцеляни та фаянсу. Так, термін служби фарфорових унітазів може досягати 50 років, при цьому виріб зберігає гарний вигляд (воно не вбирає запахи, та й догляд за таким унітазом не складає особливих труднощів). Що ж стосується фаянсових підвісних унітазів, то їх експлуатаційний термін трохи менше: він становить близько 35 років.
У порцеляни гладка поверхня з дрібними порами, тому бруд до нього не пристає, а тому чистити такий унітаз доведеться вкрай рідко.

Дизайнерське оформлення

Підвісні унітази можуть бути найхимерніших форм і незвичайних забарвлень. Так, бувають овальні, прямокутні, круглі і навіть опуклі сантехнічні пристосування. Найбільш практичними вважають круглі і овальні форми: по-перше, немає гострих кутів, об які можна вдаритися, а по-друге, легше доглядати за виробом (протер зовнішню поверхню від пилу і бризок, і унітаз чистий) .Потрясающе виглядають темні унітази зі скляними кришками і вишукані моделі з дерев'яною обробкою. Ці сантехнічні приналежності чудово вписуються в інтер'єр ванної кімнати або санвузла.

Інсталяція для унітазу і спосіб її кріплення

Розрізняють два види інсталяції: блокову і рамкову. Блокова інсталяції дешевше: вона використовується для кріплення до капітальних стін (монтаж виконується за допомогою анкерних болтів, які беруть на себе все навантаження). Така інсталяція має наступну комплектацію: анкерні болти, зливний бачок, каналізаційна і водопровідна обв'язки. Рамкова інсталяція являє собою цілу систему міцних металевих рам, які оснащені ніжками (з їх допомогою можна регулювати висоту кріплення підвісного унітазу). Ця інсталяція кріпиться до стіни і до підлоги, при цьому основне навантаження припадає на підлогу, тому кріпити конструкцію можна навіть на некапітальні стіни.
Такі конструкції можуть витримати вагу до 400 кг.

Кл зливу

Ця кнопка повинна не тільки гармоніювати з інтер'єром ванної кімнати, але і бути якісною, адже вона часто використовується, а тому більше будь-якого іншого елемента цієї сантехнічної системи схильна поломки. Краще вибирати підвісні унітази з подвійною системою зливу: це забезпечить до 50% економії води.