Як приготувати восьминога. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Як правильно і смачно приготувати восьминога? Страва з цього мешканця морських глибин виходить цікаве і ситне. Приготувати восьминога можна кількома способамі.Предлагаем вашій увазі швидкий рецепт.

normal "> Інгредієнти (на 2 порції):

· Восьминоги 2 тушки,

· Часник,

· Лук-шалот 3 штуки,

· Селера 1 пучок,

· Морква 1 штука,

· Салат-латук 2 штуки,

· Гілка чебрецю,

· Оливкова олія 300мл,

· Червоне сухе вино 300 мл,

· Сіль за смаком,

· Перець за смаком.

Послідовність дій:

Видаліть у восьминога очі і дзьоб, ретельно промийте тушки холодною водою. Далі тушки необхідно трохи відбити, для цього використовуйте дайкон. Великими шматочками поріжте селеру, моркву, цибулю-шалот, часник і чебрець.

Змішайте овочі і обсмажте їх на оливковій олії. Овочі необхідно добре просмажити, тому періодично помішуйте їх. Додайте сіль, перець і гілку чебрецю.

Покладіть в овочі тушки восьминога ( варити восьминога перед цим не треба), додайте склянку червоного вина і залиште на сковороді на 2 хвилини. Далі накрийте вміст сковороди кришкою і обсмажуйте протягом 20 хвилин.

У той час, поки восьминіг готується, приготуйте гарнір. Обірвіть з латуку листя і розріжте серцевину на 2 частини, навпіл. Розколіть сковороду і обсмажте половинки латуку внутрішньою стороною вниз на оливковій олії з додаванням часнику.

Викладіть на тарілку восьминога і обсмажений латук, полийте олією і часником. Додайте сік, який пустив восьминіг.