Як назвати героїв.

Вибір імені для літературного, драматичного або ігрового героя часто стає майже нездоланною перешкодою на шляху автора або гравця. При цьому ім'я буде багато в чому впливати на сприйняття і ставлення читача, глядача або партнера по грі до персонажа. При всій відмінності цих жанрів, імена героїв в них можна вибрати по одним і тим же принципам.
Інструкція
1
Почніть зі свого імені. Природно, всіх героїв не можна назвати одним ім'ям, але одному дати власне або схоже ім'я можна, особливо якщо вам подобається власне ім'я. Скористайтеся перекладом на інші мови (приклад: Генріх, Генрі, Анрі, Енріке) або записом задом наперед.
2
Відштовхуйтеся від стилістики твору або гри. Використовуйте лейтмотив і пов'язані з ним слова. Переводите їх на відомі вам мови, в тому числі неіснуючі (наприклад, мову гри, ельфів абощо), виберіть те, що подобається за звучанням.
3
З часів бароко відома традиція «говорящих імен»: Правдин, Ськрягина, Миловидов, Коханою. Виділіть головну рису свого героя, переведіть на будь-який відомий вам мову. Оскільки багато імена в російській мові запозичені з грецької, латинської та єврейської мов, спробуйте знайти переклад цього слова на один з них.
4
Якщо ім'я «зі змістом» не підходить, просто складайте будь склади, змінюючи почергово то один, то другий, то третій. Спотворюйте відомі вам слова рідною та іноземними мовами, вставляючи зайві букви або прибираючи існуючі.
Зверніть увагу
Процес підбору імені кожним з цих способів може затягнутися на годинник, але зазвичай підходящий варіант, а то й кілька, з'являються вже в перші хвилини.