Відпочинок у Туреччині з дитиною: що необхідно знати ?

Турецькі курорти вже багато років залишаються одними з найпопулярніших у туристів з дітьми. Короткий переліт (близько трьох годин з Москви), чисте і тепле Середземне море, невисока вартість проживання - все це робить відпочинок в Туреччині бажаним і доступним.

Як вибрати готель для відпочинку з дитиною

Навіть досвідченому туристу складно зробити вибір і визначитися з місцем відпочинку в Туреччині. Величезна кількість курортів - Бодрум, Сіде, Анталія, Аланья, Лара, і ще більша різноманітність готелів вводять мандрівників в ступор. Але тим, хто вирішив відправитися до Туреччини з дітьми, трохи простіше. На кожному курорті існує група готелів, орієнтованих саме на відпочинок всією сім'єю. З ранку до вечора з малюками займаються аніматори, проводять конкурси, ігри, плавають у басейні і т.д. Для зовсім маленьких є можливість найняти няню. Крім того, в таких готелях складають окреме дитяче меню, в наявності ігрові майданчики, водні гірки та інші розваги, здатні зайняти малюків надовго.
Пам'ятайте про те, що клуби в турецьких готелях не приймають дітей молодше чотирьох років. Вам доведеться або знаходитися поряд з дитиною під час занять, або наймати няню.
При виборі сімейного готелю варто враховувати не тільки наявність аніматорів та дитячого меню. Обов'язково зверніть увагу на місце розташування курорту. В Анталії багато готелів, побудованих на високих берегах. Пляжу як такого там немає, вхід в море - з понтона. Для дітей, які ще не вміють плавати, це не зручно. Віддаленість курорту від аеропорту теж має значення. Краще, щоб готель був розташований за півгодини їзди. Тоді вам не доведеться виїжджати в аеропорт сильно заздалегідь, що досить незручно, якщо малюк знаходиться на штучному вигодовуванні або погано переносить поїздки в автобусі.
Для росіян віза до Туреччини не вимагається, якщо термін перебування в країні становить не більше 30 днів.

Турецькі курорти - в який час краще відпочивати

Менеджери багатьох турагентств розповідають про те, що купальний сезон в Туреччині відкривається чи не на початку квітня. Це не зовсім так. Так, бувають теплі роки, коли вода вже до початку травня прогрівається до температури 22-23оС. Але так відбувається не завжди. До того ж педіатри рекомендують купати маленьких дітей у воді температурою не нижче 26оС. До такої міри море прогрівається тільки до початку червня. Тому тим, хто хоче насолодитися водою комфортної температури, краще летіти до Туреччини не раніше літа. А закривається пляжний сезон вже наприкінці вересня. У жовтні починають йти дощі, холоднішає, потік туристів спадає, і готелі закривають більшість анімаційних програм. Однак якщо в Туреччині вас цікавить не стільки море, скільки клімат і можливість оздоровитися за рахунок унікального, буквально просоченого йодом повітря, можна вирушати на відпочинок і восени, тим більше що ціни на путівки в цей час значно нижче, ніж влітку.