Топ-4 вдалих стрижки для тонкого волосся.

Тонке волосся легко укладати, вони довго зберігають форму. Але при цьому досить складно спорудити пишну зачіску, так як обсягу у тонких локонів недостатньо. Щоб виправити цю проблему, потрібно підбирати правильну стрижку.

Стрижки на довге і середні волосся - сходинки і филировка створять потрібний обсяг

Ідеальна, максимально можлива довжина стрижки для тонкого волосся - трохи нижче плечей. Для більш довгих зачісок потрібні густі, щільні локони, тоді вони виглядатимуть красиво. Довгі тонкі волосся доведеться щодня укладати в зачіску, яка створить потрібний обсяг. А ось локони до плечей можна носити розпущеним в тому випадку, якщо вони підстрижені правільно.Правільная стрижка для довгих і середніх тонкого волосся - ступінчаста. Пасма на маківці і в потиличній зоні повинні бути коротше, ніж локони ззаду. Тоді зачіска отримає потрібний обсяг, буде здаватися пишною.
Якщо хочете створити максимально об'ємні зачіски на тонких волоссі - придбайте пасма на шпильках. Вони зроблять модну косу пишною, пучок - пружним і великим.
Найпопулярніші стрижки, в яких пасма мають різну довжину - «Аврора» і каре. У першому випадку різниця між довжиною пасом значна, на потилиці вони стрижуться дуже коротко. У другому випадку локони мають практично рівну довжину, лише трохи вкорочені в тім'яних і потиличних зонах. Дуже часто, створюючи зачіску каре, перукарі филируют кінчики, щоб полегшити волосся, зробити їх максимально пишними. Ці стрижки з волоссям середньої довжини дуже зручні, т.к. дозволяють створювати найрізноманітніші модні зачіски.

Короткі зачіски для тонкого волосся - проста укладання і красива форма

Найпростіше зробити красиву зачіску на тонких волоссі, якщо вони підстрижені коротко. Невелика кількість рідини для укладки (вона підходить найкраще, тому що не робить важчою пасма), кругла гребінець, фен - і стильна пишна зачіска готова. Таким чином можна укладати стрижки типу «Гарсон» або «Боб». В них основний обсяг припадає на верхні частки, а знизу волосся підстрижене дуже коротко. Вони ніби підтримують подовжені верхні пасма, дозволяючи зберегти обсяг зачіски надовго. Єдиний мінус коротких волосся - мити їх і укладати доведеться щодня. За ніч короткі локони мнуться, втрачають форму, стрижка виглядає неохайно.
Темне волосся здаються більш об'ємними, ніж світлі тільки в тому випадку, якщо їх довжина більше п'яти сантиметрів.
Варто бути обережними з екстремально короткими стрижками, де волосся має довжину менше трьох сантиметрів. Якщо локони рідкі й темні, то в таких зачісках можуть утворитися некрасиві залисини. Щоб недостатній обсяг був не дуже помітний - пофарбуйте волосся в світлі відтінки.