Як облаштувати своє робоче місце.

Робоче місце - це куточок, де людина проводить приблизно третину свого життя. Як правило, під цією фразою мається на увазі стіл з найнеобхіднішими в тій чи іншій діяльності інструментами. В облаштуванні робочого місця важливо поєднати функціональність і комфорт.
Інструкція
1
Спочатку приберіть зі столу абсолютно все: спустошите все ящики, очистіть поверхню (у тому числі від пилу і бруду, особливо якщо ви працюєте з паперами, а не з деревом або залізом). Протріть всі зовнішні і внутрішні поверхні.
2
Оформіть освітлення. Якщо ви правша, світло повинне падати зліва спереду, можливо, трохи зверху. Він не повинен бути занадто яскравим і зліпити очі. Ідеальний варіант - сонячне освітлення з вікна, але підійде і електрику.
3
Проаналізуйте, які інструменти ви будете використовувати в роботі частіше. Покладіть їх на робочий стіл, в межах швидкої досяжності. Більш рідко вживані предмети розкладіть подалі, в ящики і на полки. Запам'ятовуйте, що куди поклали. Найкраще складати предмети по типу: цвяхи до цвяхів, скріпки до скріпок, диски до дисків і так далі. Для більшої зручності розкладіть все по алфавіту, розміром, кольором або іншим характеристикам. Не важливо, який порядок ви виберете, важливо, щоб ви потім легко могли знайти в ньому необхідний інструмент.
Зверніть увагу
В процесі роботи після використання кладіть предмети туди, звідки взяли, щоб не порушувати порядок і не втрачати інструменти. Все зайве відразу забирайте або викидайте.