Види будівельних сіток.

У будівництві використовують різні види сіток, вони необхідні для армування залізобетонної конструкції, цегляної кладки при зведенні стін і закладці фундаменту. Також будівельні сітки використовують для огородження дачних ділянок, виготовлення кліток для тварин і птахів, необхідні вони і при будівництві доріг.

Будівельна сітка просічно-витяжна (ПВС)

Така сітка виконується з листового металу шляхом операцій просікання і витягування, що дозволяє зберегти цілісність і об'ємність її структури. ПВС - недорогий вид сітки, що володіє хорошими армирующими властивостями. Її часто використовують при укладанні теплої підлоги. Осередки такої сітки мають форму ромба, товщина ПВС може бути різною. Визначається вона кроком просечки і товщиною металу.

Зварна сітка

Для виготовлення зварної сітки використовують гладку дріт, прути її розташовують взаємно перпендикулярно і зварюють точковим зварюванням. Така структура робить сітку і вироби з неї жорсткими. Осередки мають квадратну або прямокутну форму. Параметри осередків і дроту, вид покриття сітки вибирають залежно від виду робіт, для яких вона призначена.
Вибираючи сітку, перевірте якість зварювання - це головний параметр її фортеці. Зварювання повинна витримувати навантаження у вигляді вигину.
Для штукатурних робіт підійде сітка без покриття з осередками розміром 12,5х12,5 мм, 12,5х25мм або 12,5х25мм і дротом товщиною 0,6 і 1 мм. При установці теплої підлоги бетонну стяжку армують сіткою з дроту без покриття товщиною 0,6-1 мм з розміром осередків від 12,5х12,5 до 20х20 мм. Для огорож використовують сітку виготовлену з товстого дроту, що має оцинковане або полімерне покриття. Осередки вироби можуть бути 50х50, 50х100, 100х100 мм.

Штукатурна сітка

У будівництві для зміцнення шару штукатурки всередині і зовні будинків, теплоізоляції труб і фільтрації сипучих речовин застосовують штукатурну сітку. Металеву штукатурну сітку виготовляють з листа металу, в якому прорубують ромби. Їх потім розтягують на комірки, розташовані в шаховому порядку. Крім металевої, штукатурна сітка може бути пластикової чи стеклотканевой. Їх застосовують для малярних, штукатурних і фасадних робіт.

Сітка плетена

Плетена сітка або рабиця широко використовується для створення огорож, споруди кліток і вольєрів для тварин, для теплоізоляційних робіт. Виготовляють її з низьковуглецевої сталі методом сплетення плоских спіралей. Осередки сітки можуть бути у формі квадрата або ромба.
Найбільш якісною є рабиця з полімерним покриттям. Така сітка прослужить дуже довго, тому що вона не схильна до корозії.
Міцність рабиці залежить від розміру осередків і діаметра дроту. Чим більше діаметр дроту і менше осередок, тим міцніше сітка.