Як перевірити nokia на оригінальність.

Останнім часом стало звичайним те, що в магазині можуть продати підроблений мобільний телефон, які навчилися робити їх настільки добре, що відразу не відрізниш від оригіналу. Компанією Nokia були введені заходи по розпізнаванню «своїх» і «чужих» апаратів. Можливо, ви вже чули про існування у кожного телефонного апарату IMEI-коду.
Вам знадобиться
  • Перевірка оригінального IMEI-коду.
Інструкція
1
По-перше, вам необхідно дізнатися свій індивідуальний IMEI-код, прописаний в програмному забезпеченні головної компанії. Для того щоб перевірити цей код, необхідно набрати на екрані вашого телефону наступну комбінацію * # 06 #. На екрані висвітиться номер. Ви можете його переписати, щоб провести перевірку на індивідуальність. Порівняйте цей номер з номером на коробці від телефону і на корпусі телефону, під батареєю. Якщо всі вони збігаються, то в оригінальності вашого телефону можна не сумніватися.
2
По-друге, можна скористатися таблицями, за якими привласнюють ці номери. Подивіться на свій номер. Сьома і восьма за рахунком цифра, показує код країни, в якому був проведений телефон: - 00 - виготовлено на Батьківщині виробництва (найвищу якість); - 01-10 - виготовлено в Фінляндії (дуже гарна якість); - 02-20 - виготовлено в ОАЕ (якість, яке значно поступається іншим виробництвам); - 08-80 - виготовлено в Німеччині (якість хороша).
3
По-третє, зверніть увагу на зовнішній вигляд телефону. Клавіатура повинна бути не тільки російською мовою, а й англійською. Відвідайте офіційний сайт виробника, порівняйте по фото корпус телефону на його схожість. Зверніть увагу на підтримку функцій, зазначених в інструкції, яка додавалася до телефону. Інструкція також повинна бути багатомовна. Відсутність вашої мови говорить про відсутність сертифікації у вашій країні.