Як захистити організм.

Сильний організм може протистояти різним вірусам, бактеріям і паразитам, яких безліч не тільки навколо, але і всередині нас. Щоб допомогти йому боротися з інфекціями і хворобами, необхідно постійно оберігати і захищати свою імунну систему. Тим більше що для цього не потрібно купувати дорогі ліки або витрачати багато часу.
Інструкція
1
Займайтеся спортом. Постійні тренування роблять позитивний вплив на весь організм, зміцнюють здоров'я і дарують заряд енергії. Ви можете бігати, грати у спортивні ігри, займатися плаванням або навіть танцями - будь-яке з цих дій буде сприяти зміцненню імунітету. А якщо на спорт немає часу і бажання, хоча б гуляйте на свіжому повітрі якомога більш тривалий час.
2
Загартовуйтеся. Щоб зробити організм більш стійким до різних захворювань, приймайте контрастний душ або обливатися холодною водою. Тоді змерзлі або мокрі ноги не стануть причиною важкого грипу.
3
Правильно харчуйтеся. Постійний прийом жирної, смаженої або надмірно солодкої їжі засмічує організм шкідливими речовинами і канцерогенами, сприяє накопиченню шлаків і токсинів. Через це організму стає важче виконувати свої функції, і він починає давати збої. Намагайтеся, щоб у ваш раціон входили свіжі овочі, молочні та морепродукти. Урізноманітніть харчування корисними крупами, горіхами і злаками, щоб організм отримував всі необхідні йому вітаміни, мінерали та інші поживні речовини.
4
У період загострення сезонних захворювань підтримуйте організм імуномодулюючими препаратами. При цьому не обов'язково купувати дорогі кошти, адже їх з успіхом можуть замінити рідні трави - ромашка, шипшина, звіробій, смородина, ехінацея та інші. Настоянки з цих рослин зміцнять імунну систему і поліпшать ваше самопочуття. Ось тільки пити їх потрібно не менше місяця, інакше ефекту не буде.
5
Перестаньте нервувати. Не секрет, що поганий настрій, стреси і навіть недосипання можуть спровокувати різні захворювання - від нервових розладів до виразки. Тому постарайтеся відпочивати рівно стільки, скільки ви працюєте, і звертайте менше уваги на ті негативні ситуації, на які ви не в силах вплинути.