Як придумати свою розпис. підпис в паспорт онлайн.

Будь-яка людина коли-небудь замислювався про те, як виглядатиме його власна підпис. Хтось пише своє прізвище, а інша людина вигадує абревіатуру, що складається з великих літер прізвища, імені або по батькові. Але кожному хочеться, щоб їх підпис була оригінальною, красивою, особливою.
Вам знадобиться
 • листик; ручка.
Інструкція
1
Спершу поекспериментуйте зі своїм прізвищем. Відомо, що більшість людей в свого підпису використовують перші три букви прізвища, тому спробуйте написати їх на папері, а потім уважно придивіться до них, може бути, така підпис вам сподобається.
2
Якщо вас не влаштував перший варіант, то вам слід ретельно дослідити заголовні букви вашого імені та по батькові. Досить часто в підпису використовується поєднання прізвища та двох заголовних букв ініціалів. Спробуйте поставити вперед прізвище, а потім навпаки ініціали.
3
Також ви можете скласти вашу підпис так, щоб перша буква була початком наступної, а друга - частиною третьою. Наприклад, якщо вас кличуть Петро Ігорович Корнейчук, то перша буква «П» буде початком наступної, тобто «І». За допомогою даного методу ви можете придумати масу варіантів.
4
Сьогодні стало досить популярно писати латинські літери, наприклад, ви можете написати велику літеру прізвища латиницею, а всі інші кирилицею.
5
Пам'ятайте про те, що в чоловічій підпису слід використовувати якомога більше чітких прямих ліній, а в жіночій навпаки - постарайтеся намалювати всілякі візерунки.
6
Вашу підпис ви можете закінчити нерозбірливим розчерком, наприклад синусоїдою або ламаною лінією.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=n13nX-KcKsI
Зверніть увагу
Підпис вибирають на все життя. Часом люди міняють її, але це пов'язане з деякими проблемами.
Корисна порада
Після того, як розпис була придумана, візьміть аркуші паперу і на протязі декількох хвилин кілька разів на день тренуйтеся і тренуйтеся, щоб ваш автограф коли-небудь став знаменитим.
Зі шкільного курсу всі ми пам'ятаємо про титанів епохи Відродження. Їх творіння до сих пір викликають захоплення. Розпис стелі Сікстинської капели відома на весь світ. Якщо і ви хочете прикрасити свій будинок або квартиру розписом на стелі, то прикладіть трохи фантазії і праці.
Вам знадобиться
 • Для підготовки стелі:
 • * сходи;
 • * набір шпателів;
 • * шпаклівка;
 • * грунтовка акрилова і глибокого проникнення;
 • * наждачний папір (шкурка);
 • * малярні кисті;
 • * ганчірки, щітки;
 • Для художнього розпису:
 • * художні кисті;
 • * біла акрилова фарба і колери;
 • * малюнок;
 • Для фіксації:
 • * матовий акриловий лак
Інструкція
1
Підготовка стелі до окраске.Поверхность стелі може бути будь-який: МДФ, гіпсокартон або штукатурка. Головне правильно її підготувати. Оскільки найчастіше стелі в наших будинках поштукатурені, то наведемо приклад полготовки обштукатуреної поверхні до нанесення художнього розпису.
2
Спочатку ретельно очистіть поверхню, щоб не залишилося ділянок, на яких штукатурка відходить. Потім слід помити стелю. Для цього можна використовувати ганчірки, щітки на довгих палицях і так далі. Обов'язково надіньте захисні окуляри перед початком обробки стелі.
3
Коли стеля висохне, нанесіть ґрунтовку, щоб зчеплення всіх шарів було міцним. Після висихання грунтовки необхідно зашпатлевать всі нерівності на стелі. Пам'ятайте, що відразу великий шар шпаклівки наносити не можна. Кожен шар повинен бути не товще 0,5 см. Дайте просохнути шару, після нанесіть ґрунтовку й шпаклівку, якщо поверхня і раніше далека від ідеалу. Перевіряйте рівність стелі за допомогою будівельного рівня.
4
Зашкурьте весь стелю, знову прогрунтуйте і нанесіть тонкий фінішний шар гіпсової шпаклівки. Коли висохне і цей шар, пройдіться по ньому шкіркою і завершите підготовку стелі нанесенням акрилової грунтовки.
5
Розпис потолка.Для розпису стелі краще користуватися сходами - помостом на колесах, тому що лежачи розписувати легше. Фарби вибирайте не дуже яскраві, пастельний акрил підійде ідеально. Накресліть на стелю сітку, по якій акуратно переведіть малюнок зі свого листа.
6
Приступайте до нанесення малюнка. Краще спочатку нанести фон, потім великі деталі і після домальовуйте дрібні деталі. Щоб вам постійно не доводилося злазити з драбини, майте під рукою помічника, який буде вас перевозити. Якщо ви нанесли невірний мазок - періть його мокрим спонжем або ганчірочкою.
7
Фіксація рісунка.Для фіксації малюнка використовуйте матовий або напівматовий акриловий лак. Не лякайтеся, коли побачите, що цей лак білий, висихаючи, він стане прозорим. Завдяки лаку розпис придбає яскравість і міцність.