Як підкреслити текст.

Виділення тексту в повідомленні блогу чи сайту за допомогою підкреслення загострює увагу читачів на певних словах і фразах. За допомогою засобів HTML оформити підкреслення можна різними способами: кольором, кількістю ліній та іншими засобами.
Інструкція
1
Для простого підкреслення використовуйте тег з ілюстрації. Перша частина перед текстом, друга після.
2
Щоб підкреслений текст був жирним і курсивним, використовуйте три тега на початку і три наприкінці в зворотному порядку. Вони показані на ілюстрації.
3
Щоб підкреслений текст виділявся за розміром, вставте теги з новою ілюстрації. Число +2 означає збільшення тексту на два пікселя. Якщо поставити інше число і знак «мінус», текст зменшиться на відповідну кількість пікселів.
4
Підкреслення кольорового тексту кольоровою лінією позначається тегами наступній ілюстрації. Зверніть увагу, що колір позначається англійським словом або цифровим кодом.
5
Для подвійного підкреслення кольоровою лінією використовуйте такий код. Колір вказуйте англійською або в цифровому коді.
Підкреслення служить для виділення будь-якої літери, слова або фрагмента тексту і відноситься до елементів форматування. Деякі текстові редактори і формати файлів не можуть працювати з форматуванням - наприклад, стандартний Блокнот Windows і формат txt. В інших випадках виділення фрагмента тексту за допомогою підкреслення - одна з найпростіших операцій.
Інструкція
1
Запустіть текстовий редактор, який має функції форматування тексту - наприклад, Microsoft Office Word. Завантажте в нього документ, в якому потрібно виділити підкресленням букву, слово чи їх частину тексту - для виклику відповідного діалогу можна використовувати поєднання клавіш ctrl + o. Знайдіть в тексті потрібний фрагмент і виділіть його. Потім на вкладці «Основні» клацніть по піктограмі підкреслення - на ній зображена підкреслена буква «Ч». Якщо потрібен якийсь нестандартний варіант підкреслення, то клацніть виділений фрагмент правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню пункт «Шрифт». У вікні, є що випадає "Підкреслення" - виберіть в ньому будь-який з 17 варіантів, а потім натисніть кнопку «OK».
2
Якщо потрібно підкреслити текст в HTML-документі, то в його код треба додати відповідні теги. Перед першим знаком фрагмента, який потрібно підкреслити, повинен стояти відкриває тег , а після останнього підкресленого знака треба вставити закриває тег . Наприклад:

Це параграф з підкресленим текстом.

При використанні для редагування сторінок системи управління сайтом потрібні теги вставляються автоматично, якщо редагування виробляти в візуальному режимі (режимі WYSIWYG). В цьому випадку досить виділити потрібний фрагмент і клацнути по кнопці підкреслення на панелі редактора.
3
Якщо підкреслити слова або букви треба в повідомленні, отправляемом на який-небудь форум або в чат, то знайдіть відповідну кнопку на панелі редагування повідомлення. Іноді вона присутня лише в розширеній формі редагування. Як правило, на піктограмі зображена англійська літера U з підкресленням - клацніть по ній, виділивши потрібний фрагмент тексту.