Подрібнювач харчових відходів - зручний помічник.

Перші подрібнювачі харчових відходів, або діспозер, з'явилися ще в 30-х роках минулого століття в США, сьогодні цей зручний кухонний гаджет встановлений там майже на всіх кухнях. Російські господині також зуміли оцінити всі зручності цього корисного механізму.

Що собою являє подрібнювач харчових відходів

Цей механізм у вигляді невеликого обертового барабана, в якому встановлена самозагострювальних терка або ножі, монтується під зливним отвором кухонної раковини. Він приводиться в дію натисканням пневматичної кнопки, що виключає прямий контакт з електрикою з міркувань безпеки. Під дією відцентрової сили обертаються ножі перемелюють відходи в дрібну крихту, яка виключає засмічення каналізаційних труб.Еслі в раковині збираються харчові відходи, вам немає необхідності видаляти їх і забивати відро для сміття, досить включити воду і натиснути цю чарівну кнопку - всі залишки їжі, очищення і відходи будуть змиті і дрібно порубані, видалені в каналізацію. Перевагою використання подрібнювача в домашніх умовах є чистота на кухні, пусте відро для сміття і, як наслідок, відсутність неприємних запахів і комах, яких залучають харчові відходи.

Що можна і що не можна переробляти в измельчителе харчових відходів

Сучасні подрібнювачі дозволяють перемелювати майже все, що може вважатися харчовими відходами: обрізки та залишки овочів і фруктів, м'ясні відходи, дрібні курячі та рибні кістки, яєчну шкаралупу, засохлий хліб, крупи і макарони і навіть горіхи в шкаралупі. Крім цього, за допомогою цього зручного пристрою ви можете позбутися і від паперових кухонних рушників, серветок, недопалків. А ось поліетилен, великі кістки, особливо свинячі або яловичі, ганчірки і мотки ниток в подрібнювач складати не рекомендується, з таким сміттям він уже не впорається. Багато такі прилади забезпечені блокаторами, що зупиняють їх роботу при попаданні всередину твердих предметів.
Для тих, кому не подобається шум працюючого подрібнювача, виробники пропонують електричні моделі цих приладів з функцією шумопоглинання.

Подрібнювач на вашій кухні

На російському ринку представлено два види подрібнювачів: гідравлічні і електричні. Перші працюють під дією напору води і виробляють менше шуму, другі - від електрики. Незважаючи на те що електричні вважаються більш гучними, рівень його цілком допустимо.
Подрібнювач можна встановити в будь-який тип кухонних мийок, при необхідності спеціаліст може збільшити зливний отвір в мийці, користуючись спеціальним пристосуванням.
Встановити діспозер на своїй кухні ви можете навіть самостійно - будь-яка модель забезпечена докладною інструкцій, дотримуючись якої ви не витратите багато часу на монтаж системи під кухонною раковиною. Полегшить завдання та відео, яке можна знайти в інтернеті, а також форуми та відгуки користувачів, які вже встановили цей потрібний прилад і благополучно користуються ним. У разі поломки, відремонтувати його ви також зможете самі - конструкція механізму досить проста.