Як зробити гарну зачіску в домашніх умовах. Як посадити штани.

Якщо ви збираєтеся на вечірку або торжество і роздумуєте, яку зачіску вам зробити прийміть добру пораду - зупиніться на укладанні хвилями, Така зачіска буде виглядати природно, зробить вас молодше, і не зажадає від вас великих зусиль. Ось як можна зробити сексуальні хвилі в домашніх умовах.
Інструкція
1
Спочатку визначте - який у вас тип волосся: прямі, кучеряві, тонкі або щільні. Залежно від цього виберіть засіб для укладки. Якщо вечір обіцяє бути бурхливим або на вулиці сира погода - зупиніться на засобі з сильною фіксацією.
2
Вимийте волосся і підсушіть їх рушником.
3
Нанесіть на волосся засіб для укладання, нагнися голову вниз і розчешіть волосся, щоб засіб розподілилося рівномірно по всій довжині.
4
Тепер виберіть розмір бигудей. Якщо ви хочете завіться «дрібним бісом» - зупиніть свій вибір на тонких бігудюшках, якщо ж ви хочете отримати природні великі локони - візьміть бігуді більшого діаметра.Можете для укладки скористатися термобігуді - вони дають більш стійкий результат.
5
Підсушіть волосся феном, дайте волоссю охолонути і акуратно зніміть бігуді.
6
Через деякий час акуратно розчешіть волосся гребінцем з рідкими зубами, а найкраще - просто пропустіть волосся крізь пальці. Ваші розкішні локони готові до вечірнього виходу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zukAL63r73Q