Волоські горіхи при грудному вигодовуванні.

Годувальниці необхідно ретельно стежити за своїм раціоном: адже все що вона з'їсть, може позначитися на якості її молока та стан малюка. Деякі продукти здатні викликати у грудничка алергію і здуття живота. А от вживання горіхів, зокрема грецьких, благотворно впливає на лактацію, тому лікарі рекомендують їсти горіхи практично з перших днів після пологів.

Корисний горіх

Волоський горіх фахівці не випадково рекомендують годуючим жінкам. По-перше, він один з продуктів найбільш багатих вітаміном С, вміст якого в волоських горіхах значно перевищує його кількість в цитрусових і навіть чорній смородині. До того ж у ньому присутні калій, який має здатність виганяти з організму зайвий натрій, і магній, благотворно позначається на стані серцевого м'яза і судин. Волоські горіхи підвищують імунітет, допомагають виводити з організму шлаки і токсини, борються з депресивним станом, покращують настрій і підвищують пам'ять. Плюси горіхів при грудному вигодовуванні ще й у тому, що вживання в їжу всього лише декількох ядер, значно позначається на якості молока. А багато жінок помічають, що і на лактації, тобто на кількості вироблюваного молочними залозами молока.
При регулярному вживанні в їжу волоські горіхи перешкоджають розвитку мастопатії.
Молоко, присмачене горіхами, жирніше і смачніше. Вживаючи таку їжу, новонароджений збагачується всіма необхідними мікро- і макроелементами та поживними речовинами.
Найкорисніші волоські горіхи в сирому вигляді, а при обсмажуванні вони втрачають значну частину своїх властивостей.
У жінок, що вживають 1-2 ядра волоських горіхів, молоко стає значно жирніше і густіше. Проте надмірне захоплення горіхової дієтою може бути чревате розладом шлунка і коліками у новонародженого. До того ж слід пам'ятати, що горіхи входять в список алергенних продуктів, тому не можна ними зловживати, особливо на перших етапах годування. Найкраще включати їх в раціон поступово, при цьому обов'язково стежити за станом малюка і його шкірними покривами.
При появі будь-яких почервоніння і подразнень на шкірі малятка тимчасово припиніть їсти горіхи і ще раз оціните ситуацію.

Раціон годуючої мами

Меню годуючої матері повинне бути повноцінним і різноманітним. У ньому обов'язково повинні бути присутніми супи, риба, м'ясо, крупи, каші, овочі та фрукти. Раціон мами необхідно робити різноманітним, щоб дитина могла познайомитися з усім смаковим розмаїттям. Також можна їсти цибулю, часник, капусти, огірки. Але при цьому слід дотримуватися почуття міри. Пам'ятайте: годуючої матері можна все, але потроху. А для збільшення лактації обов'язково вживати халву, мед, волоські горіхи, настої насіння кмину, кропу, анісу, чай з молоком (бажано зелений) можна зі згущеним молоком, з мелісою або фенхелем.