Корисні властивості авокадо.

Авокадо за своїми смаковими якостями і зовнішніми ознаками нагадує скоріше овоч, хоча є досить корисним фруктом. М'якоть зрілого авокадо має ніжну консистенцію і тонкий смак з горіховими нотками.

Склад авокадо

Плоди можуть мати грушоподібну, овальну або кулясту форму, довжина фрукта досягає десяти сантиметрів. Шкірочка авокадо має темно-зелений колір, щільна на дотик. У центрі плоду знаходиться велике ядро. Цей фрукт по праву вважається корисним і поживним продуктом. Калорійність авокадо на 100 грамів становить 120 кілокалорій, з них 30 грамів припадає на рослинні жири, які дуже корисні для здоров'я. Вони сприятливо впливають на здоров'я судин і серця, знижують рівень холестерину в крові.
Авокадо використовують в вегетаріанської кухні, так як плоди здатні замінити яйця і м'ясо. Зрілі плоди додають в салати, роли, супи, холодні закуски, використовують в кулінарії.
Плоди авокадо багаті мінеральними речовинами, в них містяться: калій, кальцій, натрій, марганець, фосфор, залізо, магній, сірка, хлор, алюміній, йод, мідь, фтор і цинк. Не менш багатий і вітамінний склад в авокадо: вітамін А, В1, В2, В3, РР, В5, В6, С, К, В9 (фолієва кислота). Авокадо є рекордсменом за вмістом вітаміну Е, який сприяє збагаченню клітин киснем і перешкоджає їх швидкого старіння.
З переспілих плодів авокадо отримують олію, яка застосовується в кулінарії і косметичної промисловості.

Користь авокадо

Цей дивовижний фрукт оздоравлівающе впливає на різні органи людського організму. Авокадо, завдяки високому вмісту поліненасичених жирних кислот, знижує ризик виникнення серцево-судинних захворювань, покращує пам'ять. Калій позбавляє від стресів і нормалізує водно-сольовий обмін, допомагає правильній роботі серця. Плоди авокадо рекомендується включити в раціон людям, страждаючим підвищеним артеріальним давленіем.Прі вживанні авокадо підвищується здатність до концентрації уваги, працездатність, знижується дратівливість, проходить втома і сонливість, поліпшується загальне самопочуття. Такий вплив можна пояснити тим, що в плодах міститься манногептулоза, яка знижує рівень глюкози в крові та сприяє її хорошому засвоєнню клітинами мозку. Авокадо має антиоксидантні властивості, захищаючи людські клітини від дії радикалів, перешкоджаючи процесу старіння організму. Листя і насіння авокадо також володіють корисними властивостями. Їх відвар використовують для лікування ентероколітів, дизентерії та хронічних колітів.