Як розмагнітити монітор. монітор розмагнічені.

Іноді ЕЛТ- монітори починають міняти кольори в зображенні картинки, наприклад, на екрані можуть з'явитися зелені або червоні смуги по краях зображення. Тому в більшості ЕПТ-моніторів передбачена функція розмагнічування, яка дозволяє позбавитися від даного явища, а також підвищує якість картинки.
Інструкція
1
Для початку знайдіть керівництво до використання монітора. Ретельно вивчивши його, ви можете виявити необхідну інформацію. Якщо керівництва немає під рукою, то ви можете спробувати розмагнітити монітор декількома способами.
2
Більшість сучасних моніторів мають функцію автоматичного розмагнічування при включенні в мережу. Тому найбільш простий спосіб розмагнітити ЕПТ-монітор - вимкнути його, а потім включити, при цьому ви повинні почути специфічний звук, що нагадує клацання. Якщо ви не почуєте цей звук, це значить те, що монітор не підтримує дану функцію.
3
Спробуйте знайти спеціальну кнопку розмагнічування монітора на одній з бічних панелей. Зазвичай шукана кнопка знаходиться поруч з кнопкою виключення монітора.
4
Також функція розмагнічування може знаходиться в одному з розділів меню монітора. Спершу необхідно відкрити меню, натиснувши на одну з кнопок на панелі монітора. Далі, як тільки ви знайдете дану функцію, включите її. Ви повинні почути шум розмагнічування, а екран повинен короткочасно згаснути.